Rockeri si rockerite.. rock on! (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela68

Rockeri si rockerite, bun gasit in noul an!

Roxana cand trebuie sa nasti? ...sau poate ai nascut...o fi o micuta rockerita Oricum, eu va doresc sanatate si numai bine



Mirela, nu mai am mult.... vreo saptamana-doua maxim. multumesc inca odata de urari!
eu nu indraznesc sa fac planuri... dar as vrea un Ozzy sau un Dio prin toamna... as vrea eu....

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

heeeey, ce e cu linistea asta aici??? nimeni nu a mai fost pe la concerte, niciun album nou?
cine vine la www.bestfest.ro/editia2009/romana/blog/mesaj/32/index.html" target="_blank">Santana la b'est fest?
eu precis merg... sunt fericita ca o sa fie prima iesire de anul asta

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Una bucata rockeritza, Prezent!
E linsite, aici la rockeri...stii de ce? pt ca sunt putini, foarte putini...
Dar, Roxana mai intai spune ce e: rockerash sau rockeritza?
Da, stiu de Santana si sigur ca as vrea sa merg. Trebuie sa-l mai lamuresc pe al meu sot, pt ca dupa experienta cu Rolling Stones a zis ca el mai merge la un concert, in Bucuresti, cand va canta Jimi Hendrix


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da Mirela asa se pare ca e.... tare putini am ramas
e rockerita don'soara Mirela.... don'soara Eva

Citat:
citat din mesajul lui mirela68
Trebuie sa-l mai lamuresc pe al meu sot, pt ca dupa experienta cu Rolling Stones a zis ca el mai merge la un concert, in Bucuresti, cand va canta Jimi Hendrix


MiReLa



buuuuuuuuna asta!!!
eu recunosc ca nu am avut experienta nasoala de la rolling stones asa ca cele de anul trecut m-au multumit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Pt tine Roxana si pt Eva sa creasca mare intr-o lume linistita...
Da...sotul meu nu suporta Bucurestiul...na asta e...
Poate, totusi, o sa ajungem la Santana, mai ales ca vara trecuta am vrut sa mergem la Budapesta sa-l vedem dar n-am mai ajuns...
Oricum, eu deja visez la 10 iunie, cand ii vom auzi live pe Don Henley si ai lui, cantandu-ne Hotel California...
Eagles e una din trupele mele de suflet si ultimul lor album, scos dupa muuulti ani, Long Road Out of Eden, imi place foarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Hei si io-s pe aici...cu un rockeras mic la purtator ( din parinti casatoriti de Hallowe'en si nascut de Revelion, ce putea sa iasa altceva? Deja e indragostit de Pink Floyd si Helloween ). Va cam invidiez, fetelor, cand vad la ce concerte mergeti... Eagles, Santana... si noi vrem.

Ce e clar si gata stabilit e ca in noiembrie mergem la Londra sa-i vedem pe Inkubus Sukkubus... muuult pana atunci...da' sigur ca si pana atunci o sa mai "prindem" cate ceva bun.

Roxanaa.. mai hai pe la "Scutece" ca te dau fetele disparuta


Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

multumesc frumos Mirela

Citat:
citat din mesajul lui mirela68
Oricum, eu deja visez la 10 iunie, cand ii vom auzi live pe Don Henley si ai lui, cantandu-ne Hotel California...
Eagles e una din trupele mele de suflet si ultimul lor album, scos dupa muuulti ani, Long Road Out of Eden, imi place foarte mult.

MiReLa


aha, frumos. eu inca ascult cu placere albumul lor de greatest hits.

Dark mama io nu pot sa ii ascult pe aia.. cred ca is prea batrana, zau pup u very much.
imi facusi pofta cu heloween, nu am mai ascultat demult!!

R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Io's doar cu ochii pe voi



**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Kokyi... saru-mana... cele 2 "Keeper" sunt albumele mele preferate de la Helloween... si ale lu' Mister Mister za Goblin Prince

Roxana, pai nici Inkubus Sukkubus nu-s de anu' trecut... ca am albume de prin '93-94 cu ei... eh, ce vremuri...anii studentiei (nici io nu-s spring chicken )




Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui DarkBendis
Roxana, pai nici Inkubus Sukkubus nu-s de anu' trecut... ca am albume de prin '93-94 cu ei... eh, ce vremuri...anii studentiei (nici io nu-s spring chicken )


Dark, aha.. atunci inseamna ca nu-s tocma pe gustul meu
Kokyi hihihi, multumim.

Mergi la inceput