Mamici de mai-iunie 2008 (47)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Reallaura eu citisem undeva ca numai cu prezervativ doar daca nu ai incredere in partenerul de viata!!!Chiar numai tin minte unde am citit!!Oricum e mai bine cu prezervativ , sa protejezi aparitia infectiilor,ca numai de infectii avem noi nevoie!!

Poze
Andreea 29+ in asteptare de un ingeras: Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris210580 spune:

buna burtici:)
am si eu o intrebare la voi
voi aveti dureri jos?in zona pubiana?mie miau aparut de ceva timp dureri din astea,dar doar cand ma misc sau cand stau in icioare.cand ma asez sau ma intind in pat nu am nimicsi cand merg parca simt ca mi se lasa burtica in jos si mai mai ca iese puiu,nu e durere mare dar e sacaitoate
va pup pe toate si multa sanatate la voi si la burtici
cris30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Merge foarte prost netul la mine. O sa pun de acasa linkuri catre paginile astea doua cu informatii despre actele necesare pentru CIC si alocatie.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
www.dropshots.com/gabitzam3" target="_blank">Poze noi cu maimutzica mea, Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Getutza multumim pentru floricica, chiar daca ne-am trezit dimineata cu zapada, vad ca e o zi de primavara superba !

Alysh voi saracutii ati avut "nu, nu!" de la nenea doctoru'. Deci prin iunie aveti intalnire fierbinte, nu gluma.

Andre27 mi-a zis un dr. ca sperma are acest efect de a inmuia colul, deci, daca nu-l vrei asa, trebuie cu prezervativ dupa o anumita saptamana;exact ce zicea Laurica ca e sarcina prea avansata si sa fol prez.

Lori 30+ asteptand un bebe Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Andree27, uite, confirma si Lorich! Plus ca nu se pune problema de incredere, doar nici un sot nu e nebun sa pericliteze sanatatea ta si pe a lui bb acum...
Alysh, credeam ca sunt singura care nu mai stie cum o fi si se gandeste la primul concediu cu prostii. Totusi, m-ai luat cu absinenta pentru rabdare
Andreutza, Alysh, Gabitzam, merci pentru info si pentru postarea pe prima pagina.


Laurita 32+, , Mircea
http://community.webshots.com/album/562083968mYhBWe?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Gagici multu de informatii!!!!!!!

Poze
Andreea 29+ in asteptare de un ingeras: Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

cleo, m-ai uns la suflet cu linkul cu baletul ... sunt innebunita dupa balet, iar lacul lebedelor e preferatul meu...
andree27, sa stii ca aceeasi problema o aveam si eu, dar am uitat sa va intreb ce stiti despre asta. eu am uitat sa intreb medicul la ultimul control, dar nici ea nu mi-a zis niciodata ca sa stau cuminte. si nici n-am stat. dar in ultimul timp am cam rarit-o, ca nu stiam daca mai e voie sau nu, ca daca ar fi dupa mine...

32+4, viitoare mami de gogoasa balerina

maimutzica cu urzica
http://bd.lilypie.com/wHR7p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

quote:
Originally posted by cris210580

buna burtici:)
am si eu o intrebare la voi
voi aveti dureri jos?in zona pubiana?mie miau aparut de ceva timp dureri din astea,dar doar cand ma misc sau cand stau in icioare.cand ma asez sau ma intind in pat nu am nimicsi cand merg parca simt ca mi se lasa burtica in jos si mai mai ca iese puiu,nu e durere mare dar e sacaitoate
va pup pe toate si multa sanatate la voi si la burtici
cris30+



buna Cris. E posibil sa fie dureri de la ligamente, pt ca sustin sarcina, si pe de alta parte hormonii secretati ii pregatesc pt expulzie; dar si de la osul (sau muschii + ligamentele)din capatul coloanei (coccis, sau mai popular, coada/noada); si eu am avut dar nu tot timpul, acum m-au lasat.
E bine sa intrebi si medicul.
Pe de alta parte...si greutatea apasa pe ele.

fetelor...iar am fo sa cheltui bani. Am mai luat si fasha de 20cm latime, sa imi fac...tampoanele de vata, o sa imi iau si nishte absorbante de noapte, am luat suzeta, trusa de unghii, bepanthen, un prosopel, de...mamica nebuna. Cred ca deja am prea multe!!

34+ soarele din viatsa noastra
si o burticutsa AMR 5 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

mai fetelor...voi vorbiti de sex? Ce e aia?

Pierdut libidou...declar nul.


Macar v-am zis ca sunt in concediu?

34+ soarele din viatsa noastra
si o burticutsa AMR 5 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

quote:
Originally posted by cleo78

mai fetelor...voi vorbiti de sex? Ce e aia?

Pierdut libidou...declar nul.


Macar v-am zis ca sunt in concediu?

34+ soarele din viatsa noastra
si o burticutsa AMR 5 sapt



Cleo, tu ai intrat in concediu si nu ai spus nimic???

Felicitari pentru cumparaturi, esti f harnicutza!.
Chinabulina, felicitari pentru cheful de prostioare... eu nu ma mai simt bine deloc.. Si nici tati nu are curaj.
Ai unda verde de la dctorul meu!!

Laurita 32+, , Mircea
http://community.webshots.com/album/562083968mYhBWe?vhost=community

Mergi la inceput