Mamici de (pepenasi de) iulie august 2008 (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Apropo ..... eu am o pofta de mancare, as rontzai toata ziua ceva dar nu ma lasa burta....simt ca explodeaza.... As manca gogosi intr-una.....Am ajuns la 59 kg de la 53.....nu mult dar incep sa se adune....sanatosi sa fim!!!

Flory mami de Alex si 25+ cu

bebe 2

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Flo tu esti nebatuta..esti exact in grafic, zau!:)

Ankule super daca poti sa vii! Problema cu ora a fost ca vin si fete din afara Buc. si am vrut sa le dam timp sa ajunga! Insa buleala pt sambata aia e cu repetitia astora...numai sa spuna intre ce ore o fac, ca sa stim si noi cum programam!
Nasol cu pomii aia, zau! Hai ca tin pumnii maine! Si pt Didi ii tin!

Fii-mea e clar ca va fi o agitata..mai n-ar sta locului...imi baga niste shuturi dublu-tulub stanga-dreapta, de o sa stau cu plosca langa mine!:) Incerc si eu s-o mangai sa se care si ea de acolo ca si-asa sta pe vreun ligament, da' nimic. Personalitatea cat casa pe ea....

Mmmmmm, ce bine miroase mamaliguta de-o face iubi.....

SUN26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Tecky, cu placere.
Mada, o sa ma mai interesez cu crema pt sani, dar eu zic ca mai e destul timp sa ma hotarasc...Sau cel putin asa sper!!! Dar nu intra crema greu in piele daca e de consistenta celei de galbenele???
Hmmmmm...cu pompa , cred ca m-ati convins , Anka, Sursula, Mada...
Anka, bafta maine la doctor!!!
Astazi a fost ceva in neregula cu mine de am scris asa multe mesaje...
Sun, ma gandeam ca daca ii apuca pe astia sa faca repetitii cu summit-ul lor , nu e mai bine sa schimbam data intalnirii sau macar ora???

Cristina 18+ ,cu Mihai Daniel si www.youtube.com/watch?v=7pA5UhNaYw0&feature=related" target="_blank">Daniel


" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Nush ce sa zic cu schimbatul datei...pt ca se schimba si datele problemei, la multe dintre noi! Uof...gasim noi o solutie!

Mi-e dor de Siby..oare o fi bine?

Ma duc sa-mi dau drumu la muzica in dush si sa stau sub apa caldaaaa...poate adorm teroristu'.:)


SUN26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Flo sa stii ca si eu as rontai din ora in ora cate ceva,mananc des dar putin!
Sun a iesit buna mazarea,am facut si o ciorbita de legume.Mersi pt raspunsul legat de contractii.Nu am de ce sa ma ingrijorez nu?
Noapte buna
Tecky 24 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Anka cu placere.
Sorelix yeap asa a facut nepoatata si nu o sg data. O vezi toata zambareatza si o balta la picioarele ei in baie si apoi mai si incepe sa topaie in ea. Noroc ca intra la baitza si curatam tot.
Sorelix enjoy your shower, da ce shower ai femeie ca ma omori cu muzica si cu dushul. Ai vreun din ala de vreo 3000 de lire?
Tecky hmm mazare am sa fac si eu zilele astea mai nasol ca a meu nu papa mazare.
Cristina la inceput cum ar veni e mai greu de intins imediat dar de la caldura se inmoaie asa si intra f bine in piele e buna ca e mai grasa ca sa zic asa, nu se simte gras dupa si nu ramane senzatia aia naspa de lipicios sau ceva dar hidrateaza f f bine. Am vazut si eu ca scrie ca poate fi folosit si pt sfarcuri uite www.expresschemist.co.uk/Bepanthen-Ointment-30g.html" target="_blank">aici, e o farmacie online. Aia de la avent de care zic eu e www.avent.com/uk/en/breastfeeding_nipple_cream.php" target="_blank">asta.
Cristina eu ma bucur ca ai scris mai des de ai scrie asa in fiecare zi. E valabil si pt restul fetelor.



----------------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tiberica spune:

Va pup fetelor! am intrat sa va citesc mesajele si merg la patut ca nu sunt chiar ok. Am iesit azi in curte la manecuta scurta si am avut mici dureri de burtica si vad ca ma doare si capul.
Pe 29 chiar o sa fie blocata zona , cred ca ori schimbati zona ori data intalnirii, cum vreti voi, eu tot incerc sa vin.
Am ramas datoare cu o reteta. Eu as manca mancare de papricas. O stiti? Mama o face foarte buna. Eu fierb piept de pui si pulpite fara pielita , arunc prima apa si dupa ce am calit separat ceapa si morcovul ras marunt pun si carnita, apoi pun apa cat sa acopere carnita. Fierbe repede , deci intre timp bat 3 oua si pun faina cat sa le ingros bine (astea se cheamja papricas). Dupa ce s-a fiert carnita pun un pic de vegeta si pasta de rosii cat sa ingros sosul. Iar la sfarsit ca pe galustele din supa pun si papricasul. Se fierb repede si pun si verdeata. Nu am mai mancat de mult.




tiberica mami de Alina 13.07.95 si mami de bebina 21+
Dai Vointa , Iei Putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Spuneti-mi si mie va rog, cine stie, adresa de la Fortis este str Sandu Aldea nr 86? Ca maine ma duc la Iosup si acu m-am trezit ca nu stiu sigur adresa .

Didi 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Sun, da zi-ne si noua de unde iei tu pepene si piersici bune, nu ne lasa asa .

Didi 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Louana_me spune:

Da Didi, e pe Sandu Aldea la 86, f usor de ajuns dinspre Agronomie, dar cu masina din partea cealalta, ca e sens unic .

Louana 25+ cu iubita mica

Totul este greu pana devine usor....

Mergi la inceput