Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Devylla, am si eu talentele mele... Data trecuta a fost verde si a durat o luna. Banuiesc ca asta rosu tine trei luni batute pe muchie... Zic si eu... Fac ce fac si iar ajung vedetea!!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Io iti scrisai pe mess, Anisuco.Vazui ca ai slabit. si aratai tare bine! E he he, ce ma roade invidia.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Cum e cu supica Nana,a papat Andreiutzu?A mea e gata deja ma duc sa o blenduiesc oricum stiu ca nu-io place dar insistam, ce sa facem?



teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nanuta, eu glumeam iubita. Nu ma laud singura toata ziua, ce-mi mai trebuie laudat??? Si apoi eu functioneste pe invers. Mie imi atragi atentia cu chestii negative, ca alea pozitive am impresia ca mi se cuvin si ma lasa rece...
Stii??? Nu am apucat sa intru pe mess. Si nici nu am timp acum. Poate ne intalnim mai pe seara la o megabarfa... Eu sunt in amenajari si reamenajari. Aseara am terminat de jugravit camera bibicului (tati, nu io... eu doar imi asum meritele) si acum tre' s-o impopotzonez... Treaba grea abia de acum incepe... Desi, la asta cu impopotzo ma pricep cel mai bine... S-ar putea sa o dovedesc curand. Iti pun eu poze pe mess. Pupi acum!!! Tie si bursucelului mic!!!! (daca ziceam puiului de bursucel era interpretabil... hihihihi....)


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

poze cu noi:

http://good-times.webshots.com/album/562565089tDoOGT?start=12

emma si andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by moldoveanca

Cum e cu supica Nana,a papat Andreiutzu?A mea e gata deja ma duc sa o blenduiesc oricum stiu ca nu-io place dar insistam, ce sa facem?



teo



E gata si la noi dar o sa vedem daca papa la masa de la 13, desi nu imi fac mari sperante.
Bafta voua si pofta mare!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by aeperju

poze cu noi:

http://good-times.webshots.com/album/562565089tDoOGT?start=12

emma si andrei




Si briosele alea tot poze cu voi? Voi ma ucideti cu mancarurile astea iar la dulciuri salivez de mor.
Voi sunteti 2 frumosi.Mi-au placut la nebunie dintisorii.Ce mari si frumosi sunt! Sa ii stapaniti sanatosi iar ptr un duce.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Luy . Si mi-e mi-a fost groaznic de rau dupa ce am plecat de la restaurant, o durere de cap groaznica si o stare de voma.... abia asteptam sa ajung acasa. Eu am banuit ca ar fi de vina mancarea..... poate si deochi.
Andreea 11 puiutul vaccinat. Normal ca ti-am simtit lipsa. Am inteles si eu ca iaurtelul facut in casa este mai bun, dar se face mai greu in sensul ca dureaza cam o zi si ceva. Ma interesez si iti spun, am o prietena care ii face bbului.
Tomasa tare faine pozele, voi superbi.
Gabi mult succes la interviu.
Danielle sper sa-ti iasa cu silicoanele. Premergatorul e tare practic. Caut si eu aici poate gasesc la fel.
Afibebe felicitari pt micul umblaret.
Annisia sa-ti traiasca nasica mica.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Si acum si despre noi, am avut o noapte agitata rau, fata mea s-a trezit foarte des in urlete, pana nu i-am dat Nurofen nu s-a linistit si a adormit intre noi ca in patut nu a mai vrut neam.
Acum ne pregatim de plimbarica, e cam soare cu dinti afara dar merge.

Aaperju ce iepuras dragalas ai tu acolo.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Annisia

quote:
Originally posted by carpatina

Deci, sampanie pentru toata lumea.. si zau ca-mi pare rau ca v-o pot oferi cu adevarat...
=====================




Carpatinoooo, au marit astia accizele la alcool? Asta este domne', viciili coasta!!! Data viitoare facem cheta. O fac eu, ca sa-mi ramana si mie de un pachet de lulele... Hihihihhi...


Micul Yannis creste mare





Emotiile maica.. emotiile...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput