Despre spitalele si doctorii unde ati nascut (2)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xelena spune:

Buna, si eu sunt pacienta d-lui dr catalin haiduc de la spitalul filantropia, insarcinata in 35 de sapt. Deci ma apropi cu emotie de marele eveniment si tare mi-as dori sa aflu mai multe despre cum decurge o nastere la acelasi dr si spital ca sa fiu in tema cu tot ce-mi trb. Imi poti da te rog o adresa de mess sa vb mai in detaliu legat si de bani si altele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina_g spune:

Buna fetelor!
A nascut vreuna din voi cu dr Ciprian Pop Began de la Elias?imi puteti da cateva informatii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haller spune:

buna ziua!
imi poate da cineva informatii despre doctorita gorcea andreea de la spitalul giulesti?daca a nascut cineva cu ea si cum este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haller spune:

Citat:
citat din mesajul lui Haller

buna ziua!
imi poate da cineva informatii despre doctorita gorcea andreea de la spitalul giulesti?daca a nascut cineva cu ea si cum este?

am revenit cu noi informatii!
am nascut cu doamna doctor Gorcea Andreea si sunt foarte multumita.este o profesionista si o recomand cu incredere.am sunat-o la ora 5 dimineata si a venit la spital,ceea ce alti doctori nu fac.in plus te incurajeaza si iti da incredere in tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditza89 spune:

eu voi naste in iasi la arcadia cu dr.vieriu...

DPN 4 AUGUST BAIETEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lyette spune:

Va salut doamnelor!
Oare nu ar fi posibil sa impartim acest subiect pe orase, asa cum e la subiectul despre FIV?
Ar fi mult mai eficient!
Eu caut informatii despre GINECOLOGIE I CLUJ-NAPOCA, MEDIC CRUCIAT GHEORGHE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliamyneeds spune:

Buna,

voi naste la CFR2, cu dr. ALICE FLORESCU, pe 15 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxiandree spune:

Sunt o pacienta adr.Budu Antoaneta gravida in 6 saptamani , urmeaza sa nasc la CF2 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AMY2012 spune:

cum este la bega in timisoara?as vrea sa imi cumpar eu firele,daca se poate,iar ca medic ce ziceti de dr nicodin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Nu stiu cum e dr de care spui, la Bega sunt conditii OK, iar despre fire trebuie sa discuti cu medicul, el iti va spune de ce fire are nevoie si ce sutura iti poate face.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput