Fulguleti de nov-dec 2006 (161)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

yagmur, pupam mama si barbatelul din casa ... va asteptam cu drag la timisoara

fetelor, va predau stafeta, fitness scrie pe mine acum, ma asteapta banda de alergat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

e a doua oara azi cand gasesc pagina de mesaj deschisa, nu-mi mai aduc aminte cand, si nici ce voiam sa va zic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Bambo, pupam papusica mica, sper sa nu raceasca prea rau. Ma bucur ca se vindeca bine.

Dia, te admir, fitness... o sa iau si eu exemplu, dar mai incolo, mai la primavara, adica peste vreo luna, dupa cum zice Ktrinel...

Monica, felicitari pentru fetita! Tu esti bine, da? Poze cu burtica?



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by Monicabb

Vom avea fetita! Suntem foarte bucurosi. Noi eram siguri ca e tot baietel si vestea a fost o surpriza. Ne-am revenit rapid, tati e bucuros ca o sa aiba o aliata (asa zice el ca fetele sunt cu tatii, si baietii cu mamele, asa o fi, vom vedea



Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)



Felicitari


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

vb cu Raluca_u:

Adinuta e pe finalul tratamentului cu aerosoli, maine merge la control. Ei s-au mutat, inca nu au net.

"Pupa fetele!"





Are mama doi flacai.. Matei (6) si Grigore (1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

am sunat acasa mai devreme sa vad ce fac fetitele; lucram si nu eram atenta la cat de mult a sunat, asa ca nu am inchis; a raspuns un tip necunoscut 'heloo, heloo' - m-am blocat, ca socru-meu nu stie engleza- gresisem o cifra


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Am neeetttttt!!!
Felicitari Monica pt fetita! Poze cu burtica nu pui?
Apucai vazui poze de Ruxandra & co. M-au bagat in boale peisajele alea de pe partie!!! Si Grigore ce zulufi are!
Si Bambo, bun venit acasa!!!
Ma duc sa scurm din urma ca am multeeee restante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

Am 2 vesti bune:

1. Am fost la doctor....am 6 - 7 saptamani, sarcina e ok, trebuie doar sa iau elevit, ca sunt " prea slaba"
2. AVEM 10 KG ...am crezut ca nu mai ajungem la 10...De masurat nu am masurat/o, dar e clar ca a crescut, pentru ca nu mai reuseste sa se bage sub masa fara sa se aplece, si de cele mai multe ori se loveste
Am plecat la baitza...nu cred ca mai apuc sa intru azi...va pup si noapte buna!
MONICA felicitari pentru fetita...ce ma bucur...

6+ Flore Alessia Liane (16-12-2006)
" Cel mai frumos colier al unei femei este dat de mainile copilului sau in jurul gatului" (Natalie Portman)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Felicitari Flore pentru vestile bune. Vazut cele 2 printese! Absolut minunate!
Vazut Luchita in actiune, cu zulufi tare dulce, fara zulufi barbatel adevarat!
Vazut topoganul si balansoarul cu niste iedute in decor. Saryta, ce frumos se joaca ele acolo!
Donia, sanatate multa!

Si poate va era dor de MARIA-SA

Va pup si seara usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

salutari mamici!
nu mai pot. nu dormim noaptea, suntem obositi, franti, nu avem rabdare cu dani, iar unul cu celalalt nici nu mai vb. pt prima data i viata vb despre separare/despartiresi chiar divort. parca totul scartaie, nimic nu mai merge asa cum trebuie. plang si plang, ma gandesc ce viata va fi pt dani sa ne vada mereu certandu-ne, dar ce viata va fi sa fim despartiti si sa il vada pe tati in we.

dianarus nu cred ca voi renunta la forum, uite cand sunt necajita rau....tot aici vin.
ruxandra multumesc. zici si cati bani? m-au imbolnavit carliontii. si baietii, de fapt. si faptul ca, imi dau seama, ca in buc chiar ar fost cald. la noi e o vreme de kk, am scos toate hainle de primavara, le-am spalat si astept sa i le dau. si maine cica ploua iar.
flore, monica FELICITARI!
danutz ori nu l-am mai vazut eu de mult, ori a crescut tare mare si frumooooos peste noapte!
yagmur la iasi cand veniti? e MINUNAT, SUPERB Luca. sa iti traiasca! si, crede-le pe fete, seamana cu tine.

dani doarme deja, ma culc si eu cel tarziu la 22 ca NU SE MAI POATE. sunt VARZA.
hai va pup pe toate si va rog iertati iesirea.

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput