Scandinavii ... se intoarce (editie princeps)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

dorulet io am venit direct cu caietu de desen acu faceti coada si puneti frumos manutele acolo ca sa avem un catalog gen oracol:))
cand mai faceti album scandinavicesc sa ma anuntati ca am adus "Oracolu" din scoala generala special sa va pun niste poze :))


papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Andrada

Lila sint groaznica, nu poci!!!!!!
Creca ca ma tot tin ca Amy Winehouse da pina la urma ma duc la rehab mei (m-am apucat de alergat se pune?).
Ce mai face Iliuta? Are gagica? Mai facem un concurs fumat versus condus?



haidi bre, ca pina si instructoru' meu de la scoala de soferi s-a lasat de fumat!!! Nici macar taxele nu te sensibilizeaza asa-oleaca?? Io recunosc ca la ele ma mobilizai cind luai carnetu' roz!!! Nici nu va spui cite croaziere transatlantice-as fi putut sa fac!!

Ilie-i bine, da' miine-l duc la narcoza si la curatat de dinti (piatra)...iar daca doftoru'i gaseste ca alea 2 oo si trei sferturi de le are, nu-s normale, i le tai si pe alea...asa ca s-ar putea sa ramina baetu, eunuc. Am emotii!!

papa, bag si io o amprenta la oracol, colo-sa...cind "o bate vintu' prin paru' tau"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Io mai voiam sa va spun ca la noi vine Craciunul!!!! Asa ceva...
Ninge, ninge-ncetisor...


vorbe de copil...

Hobby

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

doru' ii mai bine www.youtube.com/watch?v=Q0aj3csVOgc" target="_blank">asa?

itsme iar ai ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

muhahahaha, "Mihaela minune"? Alta acu! asta sigur va aduce lupu in poiana!
Chiar asa, ramaseram fara lup fratilor...(poate apare xeno cand o cobori din pirinei)

papa, pai oracolu exista inca si io inca mai stiu si parola!! care mai vrea sa-l completeze?

si mara pe unde e?

da delfinii ii numararati ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

deci ashea cadou de ziua mea imi doream
chiar daca ziua mea fuse acum cateva zile

welcome/welcome back tuturor

cine, ce cauta pe la albumul scandinavilor? eu am retinul numai parola, nu si numele de utilizator. sau ati gasit intre timp ce cautati?

prin nordul coastei de vest nu s-a intamplat nimic notabil, desi e foarte posibil ca, daca eu am tusit aici, mihaela sa fi racit in suiedia


mai viu eu la inghesuiala, aici


"viata e misto, ma!"

Daca esti Pārācios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

doru', vreau si eu "cheita" de la oracol, pliz.
pm sau ym?


"viata e misto, ma!"

Daca esti Pārācios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

mygod,am ajuns sa citesc in diagonala la scandinavi,ca ati scris trei pagini intr-o zi!!Mai potoliti-va:))
Ce sa zic decit ca ma bucur,iaca am scos din birlog citeva personaje de basm(alde itsme,påpå,Andrada,arborik,Adeluci,pfuiii,daca am uitat pe careva scuze,dar sint debusolata)!Total!Si iaca scriu de la servici,semn ca mi-am revenit la vechile moravuri:))
Pe conu NN incerc io sa-l ademenesc.Nu stiu ce sa-i dau,mojito sau un coniac!
Revin cu niscai povesti bubulesti,sa va ingrozesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

quote:
Initial creeata de lilanda
si dau si de beut, fiindca da, am carnet. Nu-i rosu, ci doar roz
felicitari si don't drink and drive .
si cind ziceai exact ca s-a produs evenimentul? se pare ca perioada asta (nu pot sa pun link direct la postul meu, e penultimul de pe pag) e predestinata pt evenimente de genul asta. cine se inscrie pt carnet pt martie 2008?

in alta ordine de idei, noi am cumparat un apartament si ne mutam pe la sfirsitul lui mai. acum sintem la capitolul cumparat mobila si nu e deloc usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Tradare, tradare, da' sa stiu si io !

_
Take me home, country roads

Mergi la inceput