Scandinavii ... se intoarce (editie princeps)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Mie imi place ca la voi click pe cuvinte.
Uimitoare tehnica asta!
Fetele mai aveti lama-lama-duck, ca ma intreaba Marcu de ea de m-a inebunit.
Enihau welcome back!
A

PS astept Scandinavii si Fausta...Fiu' lu' Scandinav...etc

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

www.youtube.com/watch?v=CTvV8SWfDNw" target="_blank"> asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

hai noroc dragutilor, vad ca v-ati inviorat de primavara, vin si eu sa va salut (tot din goana calului, vai de viata mea)...

fuseram la Argentina, unde e ca la Bucuresti (cam ca intre Bucuresti si Paris, daca ma intrebati pe mine). Frumos acolo, dar in tangouri nu ne-am dat. Mai vin eu cu amanunte in zilele urmatoare, cand mai iau o gura de aer.

Pana atunci va salut, I missed you everybody si sanatate si noroc la scandinavi ...dau o bere ca e ziua lui sfantru Patrick azi, sper ca sunteti imbracati corespunzator in verde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Iai!Pupaturi multiple Adelush!!
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Andrada, si noi il asteptam pe fiu' lu' scandinav, da' nu gasim de un' sa-l luam ....
Anyway, doru', io ma rid si-acu' de miticii aia ai lui Gaita, mai cu sama c-am si sustinut o productie radiofonica de genu' asta, pe cind www.protvmagazin.ro/articole/2374441/Gabi-Jugaru-Omul-cu-o-mie-de-fete.html" target="_blank">Jugaru era tinar si flacau si avea un "cazan" de masina Cit despre alealalte matinale...io ma-ntreb, unde le gasisi vere???!!! Pe mine nu emisiunea m-a bulversat, cit aprecierile publicului consumator!!! 5 stele pentr-o blonda cu floricia in ghiveci Asta vrem, asta avem...pai nu avu dreptate Gaita sa se mute in Canada??

Adeluctzo, muah...sa nu-mi zici ca esti elastica ccc ca Scufita Rosie, ca mor acu' de invidie...papa, ce cheie-i furnizasi??

Pegasis, multumesc de felicitatiuni Va spusei ieri un' ma duc, da??! Deci; dupa ce facui exercitii liber impuse vreo ora prin parcare (gizaz, e aproape de apa si am numai cosmaruri ca ma reped in ea), azi ma dusei la sedinta, cu inima cit un purice....nu de la prezentare, ci ca nu gasesc loc de parcare!! Atit cit sa-ncap!! Asa ca azi dimineata lucrai febril la niste scenarii;
1. am plecat cu juma' de ora inainte (exact cit fac si pe bicicleta) ca, in caz de nu ma descurc, sa ma-ntorc si sa-mi iau consortu' ca sa ma parcheze el, si
2. sa am timp, la o adica, sa pun masina pe locul de asteptare (acolo-i usor sa te opresti) si sa urc grabit dupa vreun coleg sa m-ajute la parcare.
Cind colo, ce sa vezi??? Azi parcarea libera...golasa ca un vrabete in calduri...aveam loc sa bag si o combina!! Asa aflai ca-i vacanta de Paste...de unde imi egzplic si smsu' de la mama Rayu. Cica:
"Acum nu-s acasa. Revin in forta!".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

tot io :-)
itsmenutzo, pupaturi latine Te atseptam!! N-aveti de liber, de (un oarecare) Pasti???
Andrada, te lasasi de fumat??? ...si
miha, tu de ce virusuri vorbesti??? de aia reali sau virtuali?? Bag'o tarie colo, ca trec :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

quote:
Originally posted by lilanda
miha, tu de ce virusuri vorbesti??? de aia reali sau virtuali?? Bag'o tarie colo, ca trec :-)

"I am a deeply superficial person" - Andy Warhol



Ah lil' de aia reali din pacate...da' nici tarie n-am decat de aia de caracter si ma lupt de zor . Am crezut ca daca ii ignor or sa plece de buna voie dar vad ca le place lupta corp la corp [emoticon cu lupta de sumo].

dorulets, uuuf...io n-am deschis link-urile date de tine...pen'ca inca am aici in memorie emisiunile alea matinale . Si mie imi placeau Gaitza!

Vai ce-mi place ca s-a adunat lumea in poiana!

adeluts

istme

Noa mai viu dupa ce birui!



vorbe de copil...

Hobby
www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Adelucci
Itsme
adela pai cu scufita aia batausa il speriem bre pe lup si nu mai vine! una mai amabila n-avem? imbracata in katiusa daca se poate

itsme hai cu povestile argetiniene! vazui io acilea un reportaj in care se laudau cu capitala lor de-i zice "micu Paris"

Lilanda, pai vacanta aia nu e saptamana viitoare? altfel, nu sunt greu de gasit emisiunile alea ca oricum numai d'astea vezi p'acolo. La 9 dimineata. asa cevaaaa

da' Rayu pierdu cheia ?
si papadie doar ne deschide usa, nu zice nimic?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

i-am dat cheia buna,a citit corect sagetile,a ajuns sanatoasa in poiana si s-a descurcat si cu baiatul cel rau:) atata ca io-i zisesem de lupul cel rau da'bun :-)))

pana una alta va rog sa va ocupati cuminti locurile in bancute ca www.youtube.com/watch?v=6Ga0P9aQRyI" target="_blank">altfeeeeeeeeeeel


papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Lila sint groaznica, nu poci!!!!!!
Creca ca ma tot tin ca Amy Winehouse da pina la urma ma duc la rehab mei (m-am apucat de alergat se pune?).
Ce mai face Iliuta? Are gagica? Mai facem un concurs fumat versus condus?
Itsme vreau si eu Argentina!! doua vorbe ceva.
Doruletz, laaav de links tu de-a pururi erai cu cele mai tari,
Si de cind nu mai aveti lup voi???
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput