Timisoara, Impreuna ! ( 91 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Katik, am fost vizitati deja de o domnisoara care cere 250000 pe ora. Colegele mele de la sectia germana spun ca e cam mare pretul pt un copil de gradi. I-am cerut timp de gandire. Tu stii ceva de preturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ela, de preturi la limbi straine in particular nu am idee, din pacate. eu inca nu mi-am pus problema. si nici nu stiu pe cineva care face in particular. deocamdata sunt multumita cu ce fac la gradi, mai incolo mai vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

poate apar fetele si stiu ele ceva mai mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Fetele am facut de papitzii,am avut chef sa mancam chec asa ca....pana o facut Maya de amiaz am si bagat doua tavi la cuptor.
Inca tuseste,febra a mai avut azi dimineata la trezire dar vad ca a scazut are acum 36.6,e ok.Are o energie acum in ea de ma termina numa cand ma uit la ea.
Stiti voi ce o facut dupa ce si-o baut lapticul???
S-o pus frate pi'un alergat in casa de mama focului,parca era la cross,cand era intr-un capat de camera cand era in al'lalt de capat....si cand facea pauze zici ca o tras in plug
Daca se loveste indiferent unde vine si-mi spune:"mama buba!".
Am uitat sa va spun ca incepe sa spuna deja la unele lucruri mai pocit la unele binisor:usa e usa,buni-nuni,bunu-nunu,ceai-tai,lapte-tapte,apa e apa,la cap spune tap,arata tot daca o intreb de urechi,obraji,ochisori,urechiuse...tot,uneori se pune sa-mi faca freza ca vede la ea cand o piaptan si ma pun sa ii usuc parul cu fenu'....imi face si masaj da cu palma si muuuulte altele da nu are rost sa ma insir aici ca stiti si voi cum e.

quote:
claudia74
membru incepator


.................Bey ma duci la cosme?




Clau eu te duc la sor'mea da sa stii ca ea incepe lucru cred ca abia in 7 aprilie.Alexia face 2 ani pe 4 aprilie si cum 4 pica vineri,o sa mearga la munca abia pe 7. Esti in atunci?
Sa stii ca si eu am vrut sa fac sarmale da m-am razgandit ca era mult de lucru la ele si,si asa nu aveam varza murata trebuia sa merg la sat sa-mi aduc.Da arunca si mie daca facusi mai multe sau i le-ai trimis pe toate la Lore??

Kati ai indraznit sa iesi afara pe vantosu' asta ?
Cum mai e Robi cu manutza ca nu mai stiu.Hai zi si tu ce gatishi azi?

Aida ti-ai luat ce ti-am spus? Cum e vremea la voi,cum e Emma?

Merg sa ma uit la botezu' lu' ala mic a lui Prigoana si Bahmutzeanca,pe Acasa

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti la tuti...

Am sosit home, azi am dat in mintea copiilor, am croit si cusut hainute la papusi, cu Ines bineinteles, am fost afara cu rolele, in Parcul central.

Acum beau si eu o cafea, apoi fac repede o budinca.

Toyotistelor...sa va distrati si pentru noi!

Aidule, nasol cu maseaua de minte, nu-mi aminti, ca eu trebe sa ma operez, sa scot una crescuta stramb si mi-e groaza groazelor.

Laurelu, cum e Maya?

Katik, voi? sper ca fara febra...

Ela, eu platesc 30 pe o ora si jumatate la engleza, vine Doamna acasa.

Lore, ce fain ca circuli deja, bravo, mai un pic si vine si masinuta ta.

Silva, si pe mine ma doare spatele de mor, trebe sa vina rushii...

Sunt prin zona...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Care a zis de sarmale? si noi facem, dar pe maine...
Azi am avut supa cu galuste, pui la cuptor cu pilaf de orez si salta verde cu ridichi si ceapa verde.
Desert, lipsa...ca suntem gabarite depasite, ba mint...fructe...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey, recunosc ca mi-a murit si ultimul neuron, io acum am vazut la maria ce stegulet are si in ce tara cica e ea...
Da cand ma uit mai bine, vad si la altele...derivatii...
Bey, ce ati patit?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
Doris-Alina
CIUFULEASCA DORISAKE

--------------------------------------------------------------------------------

Bey, recunosc ca mi-a murit si ultimul neuron, io acum am vazut la maria ce stegulet are si in ce tara cica e ea...
Da cand ma uit mai bine, vad si la altele...derivatii...
Bey, ce ati patit?





Fataaaa suntem cauze pierdute,fiecare pe unde io zburat pasarica ,p'acolo s-o dus

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Daca ai stii cum tuseste Maya....are la secretii in gat si cand tuseste zici ca acush si varsa da pana acum nimic.Am crezut ca o sa ii fie greata de la flegma aia din gat da nu ii.Zici ca o baut Red Bull atata energie are in ea astazi.
Acum numa ce o terminat de facut masaj la masa (adica io) nu la masa cu 4 picioare ......... s-o urcat pe mine si atata m-o calarit si m-o apasat pe spate ca nu-mi mai trebe maseuza ma simt suuuuuper bine.m-o luat si somnu daca nu dormii deloc azi noapte

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by gonghy

quote:
Doris-Alina
CIUFULEASCA DORISAKE

--------------------------------------------------------------------------------

Bey, recunosc ca mi-a murit si ultimul neuron, io acum am vazut la maria ce stegulet are si in ce tara cica e ea...
Da cand ma uit mai bine, vad si la altele...derivatii...
Bey, ce ati patit?





Fataaaa suntem cauze pierdute,fiecare pe unde io zburat pasarica ,p'acolo s-o dus

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi



CORECT



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput