Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

neata gagici!ce fac fetele?
VASARI am citit patania ta,sper sa fie bine printesa cat mai repede,la amandoua sa treaca repede.
STEFANIA eu cafeaua nu o refuz,am mai baut 2 de cand m-am trezit,dar daca o dai tu si e moaca nu o refuz
andra ca tot vb de alocatie mergem si noiin RO la sf lunii sa ne facem actele ptr bebei si am sa bag si eu ce trebuie ptr alocatie ca doar e dreptul copiilor chiar daca nu sunt nascuti intara,si sa vezi atunci ce ma imbogatesc eu.
mai nu stiu ce DOAMNE iarta-ma am,ca azi-noapte nu am putut dormi deloc,nu din cauza bebeiilor ca ei au dormit bustean,dar mie i-mi era somn dar nu puteam sa adorm,si ma luau nervii si uite asa am petrecut noaptea cu tigarile in bot si cu ochii dupa cai verzi pe pereti

fericita de gemeni+ RAUL SI ROBERTO (29.10.2007)

http://community.webshots.com/user/Irina_Stefan?vhost=community

scuze ce e scris la VASARI era de fapt adresat lui ellis.
si totusi in mintea mea zapacita si chiauna am vrut sa-ti scriu si tie ca imi pare rau ce ai patit si totusi nu cred ca e cazul sa schimbi laptele daca micuta nu il accepta din prima,ptr ca daca te iei dupa gust mai toate au acelasi gust.poate nu era obisnuita si de asta.in fine cel mai bine sa ai lapticul tau ptr ea.

hai ca am scis numai aiurea cred


-IRINA-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

iuhuuuu nu e nimeni acasa?am si eu chef sa ma converses putin,si nu e nimeni pe aici,acum pana se trezesc teroristii mei ca dupa aia abia mai apuc sa fac ceva.unde sunteti mey?
aaaa e sambata si leneviti a?bravo ce bine v-o fi,o-ti fi avand si sotiorii pe acasa, copiii va dorm,bravo fetelor,al meu nu e acasa si eu ma plictisesc si vb singura aici .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

irina, iubita , ceau!!! sunt eu dar nu pot sta de vorba ca iasmi e dincolo si mie frica sa nu o gasesc pe jos...
iasmi e o scumpica in continuare, accepta din ce in ce mai bine papa solida cu lingurita, face nani toata noaptea, de la 20.30 pana la 7 dimi si mie draga de morrrr!!! ma topesc dupa zambetul ei!!!! si o sa spuneti ac sunt nebuna dar imi place la nebunie cand plange....doar ca nu vrea sa planga....numai rade tot timpul....si maraie cand ii este foame si nu ajunge papica mai repede!!!singurul plans de care am avut parte in ultimul timp e cel de la vaccin...

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

bravo lavi ce ma bucur ca papa bine,lasa du-te la fata.va pup pe amandoua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna dimineata!
Alina,ai o fetita scumpa foc! mai-mai, mi se pare mie sau are niste gropite ce-ti fura ochii?

Stefania,la 2 luni jumatate chiar are f. bine ca greutate, cat ai fi vrut? si 65 cm lungime, probabil la 4 luni o sa aiba mult spre 80
Trebuie sa gasesti lucruri frumoase, presupun ca acolo sunt mult mai multe ca la noi.

Adina
,ce mai face Floris?

BB,iti place tocmai pt. ca plange mai putin si probabil nu prea tare; ia sa vezi tu cum este sa iti tipe si urle, nu cred ca iti mai trebuie
Soacra-mea zicea cam la fel, dar ea spune ca ii plac atunci cand pun "buzita" si suspina..Poate o fi senzatia placuta cand ii impaci, gandul ca depind de tine si poti sa le redai zambetul..
De Stefania nu ma pot plange, este o cumintica;Sebi in schimb, si acum la aproape 4 ani, iti nimiceste creierii cand isi pune sirena in functiune
Irina,iesi singura cu ei afara?

In dimineata asta ma cam doare capul, nu am chef deloc de iesit afara..dar nici de stat in casa .Nu stiu nici eu ce vreau!



Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Neatza,
ce zi frumoasa de primavara!!!

La multi ani Adelina Elena ,Ana-Sofia ,Diana!!!!!



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

da cami singura ies cu ei.dureaza vreo ora pregatirea inainte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Irina,acum ti-am vazut niste poze de la iarba verde; sunt superbe!!!
imi place asta, dar si prima in care erai si tu! waw, ditamai flacaii au fost simultan in burtica ta!tu ai slabit destul de mult,nu? parca nu te mai recunosc comparativ cu pozele vazute in sarcina (sau incurc eu borcanele...). Felicitari inca o data

Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Bianca,la noi face minuni o crema care se numeste Deflamol

Gata,va pupam si va dorim o zi placuta!

Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:


Neatza!
Eu azi merg cu mama in IKEA si las galushcozaurul cu ta-su! Asa mai recupereaza si el la timp petrecut cu copilul, ca in timpul saptamanii vine dupa ce se culca...si eu ma duc sa sparg bani! Doamne cat imi place in IKEA!
Acu' ma duc cu Bijou afara, sa miroasa si ea vreo 2 stalpi si 3 roti de masina.

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput