Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sara buna, boieri dumneavoastra ! Ma rog, boieroaice...

A adormit si printesa mea, asa ca pot "sa ma dau" si eu putin pe DC
Azi nu am reusit sa mai intru, am vazut ca ati cazut de acord sa ne intalnim marti la ora 12. E perfect ! Punem iar listuta cu fetele doritoare pe prima pagina ?

LiaB, iti multumesc mult pt cuvintele tale frumoase
Prisi, am admirat-o si eu pe printesa Mirunica. Doamne, cat e de frumoasa ! Va asteapta vremuri grele cu asemenea minunatie de fetitza, va trebui s-o paziti 24/24 h ... Si ce bine sta in funduletz !



Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Aaaaa, sa nu uit celelalte printese si printii/poneii aferenti
Tare, tare mult mi-au placut. Si m-au emotionat, caci m-au facut sa ma gandesc la desenele pe care intr-o zi mi le va darui Maria. Oare o sa ma deseneze si pe mine cu o coroana pe cap ?
Sabina, Ana, sa fiti mandre de printesele voastre !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by luy

Prisi, am admirat-o si eu pe printesa Mirunica. Doamne, cat e de frumoasa ! Va asteapta vremuri grele cu asemenea minunatie de fetitza, va trebui s-o paziti 24/24 h ... Si ce bine sta in funduletz !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts



Luy , tati a zis ca pune curent pe gardul de la casa pe cand o creste Miru

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Gata, am facut baita, a papt 2 tatzi, acum e in verva, vb cu tati...deci pas somn.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

quote:
Originally posted by luy
Oare o sa ma deseneze si pe mine cu o coroana pe cap ?



Evident ca nu! Pe tine o sa te deseneze cu un creion in mana, ca tu ai talent la scris.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Prisi vai ce frumoasa e Mirunica

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Betty, eu am amanat pproblema stomatolog inainte sa raman insarcinata, speram sa raman, calclam luna de luna si nu indrazneam sa merg la stomat. de frica sa nu ii faca rau, mereu spuneam daca raman.... si tot asa, mai am o masea dusa si celelalte 2 de minte, dar nu mai scot nimic(ma refer la masea de minte) pana nu ma dor, aaaaaaaaa si 2 carii de suprafata, asa ca sapt viitoare curat dintisorii, apoi cariile, apoi inca o extractie si lucrarea .....ajunge, ma gandesc sa fie ok, daca la toamna-iarna vine bb2......

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

UFf, iar a vomitat Mario.], efectiv toata mancarea cu jet...cred ca este de la branzica de casa... sau de la gat

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Luy eu zic sa punem listuta cu doritoarele pe prima pagina, sa ne organizam intr-un fel.
betty , cu Ospamoxul nu stiu ce sa zic, i-am dat si eu pe la 2 luni adutei dar n-am observat vreo reactie ciudata cu pielea ei. Ti-am zis am si eu o prietena si baietelul ei a facut o reactie alergica la ospamox. acum cand e nevoie i se prescriu altfel de antibiotice.
Eu va las ma duc la baita si apoi trebuie sa aplic tratament cu ovule si prefer sa stau culcata ca altfel....

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Sunt plina de nervi, vecinii mei au oprit caldura si acum dau gaurii de zor...........frate, daca am mai pomenit asa vecini tampiti( scuzati expresia)....... ca sa nu-l vedem ca a intrat in subsol a mers pe la scara cealalta...........parca vad ca la noapte iar bag caloriferul electric...nici vorba sa dea drumul la caldura.....nu e prima data.
Merg la Cristi.........si asa e slaba activitate pe aici.....


Noapte buna.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput