Piticodromul de Sept - Oct 2005 (202)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

miflore are un crocodil pian si este asa urat ca zici ca este intreadevar cocodil ,azi asa il amuza batea cu batul peste clapete si el striga cit il tine gura cocodill

valen al meu cintareste 13kg,ce draguta este Sarah

tonnia si la noi este aceias problema cu pantaloni, ca pe doua bete,noroc ca pe acilea cam toti pantaloni sint cu elastic ajustabil

Ioanasi mie mi se intimpla asta te inteleg perfect si stai ca eu am dor 1 nu doi

Irinaaaaaaaaaaaaaaaaaa


nopte buna fetelor si o duminica placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Eiii, Ioana, nu te gandi la bairam-uri, azi m-am distrat facand curat, cumparaturi, spalat, calcat....si oricum n-am terminat.
Eu in timpul saptamanii nu prea reusesc, fac f. putine. Oare pt. ca ies zilnic cu Ana intre 7 si 9 seara?
Noapte buna zanelor!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

La Zara n-a ajuns, am ajuns la Mother Care si i-am luat 2 perechi dar s-au tampit si astia, dupa ce ca sunt scumpi nu mai au elastic ajustabil, cu nasturi...stiti voi, toti erau cu elastic dar neajustabil si cu un snur fals in talie, asa de banc. Dar e singurul loc unde am gasit cu elastic, de vara gasesti peste tot dar de primavara bate vantul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Antonia, ce matinala esti.
Dana, poate Antoine vrea sa cinte la pian, de asta tot cere crocodilul.
Zino, sa vezi ce munti de haine avem noi de calcat.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

salut salut

venim si noi cu o veste buna am scapat de biberon si biberoane bem apa,lapte,suc din pahar acuma inca mai lucram operatia "olita"

ioana pai sa se faca mai mare si o sa_l dau sa faca pian



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

Dana esti o fericita.Iaris nu bea laptele decat cu biberonul si doar in pat.Asta acasa.I-am luat canuta cu Dora....i-am luat paharele colorate, pai, orice numai sa nu mai bea laptele in pat si cu biberon.Dar nu tine.
Cat despre haine care nu stau pe copii si eu am un copil care, desi pare grasut la fata,va spun sincer, ca e slab, toti panatalonii ii cad de pe el, doar cei cu elastic ne mai salveaza.Are 13,1Kg si 93cm, atat avea la ultima masuratoare.
Eu azi am meditatii, ma duc sa ma pregatesc cu arsenalul...hihi..o multime de exercitii.Va tzuc.

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)
"La liberté est le droit de faire ce que les lois permettent"
de aici incolo alte poze noi cu noi
www.totsites.com/tot/iaris" target="_blank">paginuta lui Iaris
Mozart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Felicitari Antoine!
Cat despre pian vino-ncoa ca te-nvat. Eu am 10 ani de pian si sunt si modesta.
Ioana, nu-mi mai spune de muntii de calcat... nu stiu frate, parca ne-am schimba din ora-n ora, atatea se strang!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

salutare,

Mi-a zis Ioana ca m-ati dat disparuta . N-am citit nimic asa ca nu-s la curent cu ce se dicuta pe aici.
Sunt doar hiper ocupata la munca si de acasa nu intru pe net aproape niciodata.

Vladut e mucos de vreo 2 zile... eu dupa o otita mica sunt cu gatul in pioneze . In rest toate bune si frumoase .

A sa nu uit... cea mai importanta chestie pe care o am de raportat e ca in sfarsit a inceput si Vladut sa vorbeasca cu "eu" si sa conjuge verbele la persoana 1 cand vorbeste despre el [ala care rasufla usurat].

Si acum ma intorc la oile mele.

Pupaturi la toata lumea !

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

salutare

noi suntem bine
astazi ne-am reintors la gradinita pentru cat mai lung timp sper
MAria nu a plans foarte mult, da nu a fost nici incantata de idee
vedem diseara cum e

editez ca sa zic ca eu am luat o groaza de pantaloni cu elastic ajustabil pe bune de la tara fashion; si de la c&a, da astia inca n-au venit in ro:)

Ramona si dulceata de Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Asa Irina, credeam ca ai emigrat! sanatate lui Vladut si tie! Si felicitari pt pronume!

Nanadana,ai baiat mare, ce sa mai zic!

Tangerine, multumesc pt pontul cu pantalonii! Bafta la gradi!

Mergi la inceput