Durerea unei pierderi de sarcina (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

madalina, nu trebuie sa te ingrijorezi, poti avea o stare de euforie sau de "bine" cum o numesti tu fara sa fie nici un fel de problema. este normal, stai linistita. si sarcina usoara

Marina, mamica in de bebe Mihnea-Adrian
www.flickr.com/photos/24464658@N08/?saved=1" target="_blank">Minunatie de bebe(adik POZE)
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Madalina70, tu abia acu te duci la nani, nu ? Hai ca iti las aci mesaj. M-am uitat pe la odisee si au fost vreo 3-4 fete care nu au avut nici un pic de greatza si au ajuns cu bine la 13-14 saptamani. Au fost si fete care au avut greturi dar li s-a oprit in evolutie. Deci nu e nici o regula. In cazul meu, abia pe la 6 saptamani si un pic am avut greturi. Dar acum la 8 deja nu mai am decat foarte putin seara. De ce nu te duci la odisee si sa vorbesti cu fetele care au cat tine? La doctor nu ai fost, nu ? Iei ceva de sustinere ? Progesteron in primul rand. Cum iei?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Madalina, uite aici e odiseea fetelor insarcinate , viitoare mamici de noiembrie -decembrie.Cred ca te incadrezi.Acolo vei putea discuta cu ele despre simptome si tot ce vrei sa stii.Sunt niste dragute...
Sarcina usoara si sanatate!

Mariaanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Madalina nu-i o regula sa-ti fie sau nu greata. Mie de exemplul mi-a fost greata abia de prin sapt a 7-a, un pic dimineata, un pic seara, alte simptome n-am avut, nici macar oboseala sau foame.
Sarcina poate decurge bine si fara simptome sau poate decurge rau cu simptome cu tot.
Important e sa fii tu linisita acuma, sa iei progesteron si neaparat acid folic.
Sarcina usoare in continuare!

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Madalina-iti repet si eu ca nu este o regula ca trebuie sa ai greturi sau nu.Uite eu am avut greturi foarte foarte mari pana in saptaman 17-18 si fetita a fost bolnava...in concluzie regula cu greturile nu se aplica asa ca stai linsitita!nu te stresa ca mai mult rau iti face stresul asta!!

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Oana-oana26-draga mea esti ziua 29 azi din cate?Din noua luni de zile sau?

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mai fetelor dar chiar nu mai scrie nimeni aici?

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Teo2rina-eu am luat duphaston numai trei luni parca ca apoi citisem ca inhiba ovulatia,aici cred ca am gresit ca nu am ascultat de doctorita.Acum il iau cuminte asa cum mi.a spus din ziua 14-23.mi-.a facut control deci nu mi.a dat dupa cap.Acum ascult de ea!Tu ce mai faci?


Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Pepsi-draga de cand nu mai scrii aici subiectul nostru tot pe pagina 2 se gaseste.Sper din suflet ca esti bine!mi-este dor de tine!

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

Michelle fata!!!!!!!!!!
hai ca vin eu..........dar nu prea am cu cine vorbi.............poate sunt fetele ocupate????????
eu de ieri o simt pe piticuta din ce in ce mai activa.........
e asa emotionant......abia astept sa merg pe 25 la echo.........
va pun atunci cd-ul cu ea sa o cunoasteti si voi........
la toate fetele dragi..........

ROXANA+18 de Bianca Daniela


Mergi la inceput