Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

BRAVO LYVY
Bine ai sosit IRIS!!!

Mamico recuperare rapida, copilut cuminte si mancacios

Ne-ai cam tinut pe ghimpi atata timp... Bine ca s-a terminat cu bine!



Kya 35+ cu Sanziana
Pana la AMR 5

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

BINE AI VENIT IRIS, CHAMPION FROM TOPLITZA!!!! SA FII SANATOASA SI CUMINTE!! LYVY, FELICITARI, REFACERE RAPIDA MAMICOOOOOOOOO!!!

LUNY, in 40+ cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 14.03.2008

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ACUM CA LYVY A DAT DRUMUL LA BARZA AIA, O CHEM EEEEEEEEEEUUUUUUUUUU!!!! HAI BARZAUNEEEEEEEEE, VREAU PE BEBE IN BRATZE LA MINEEEEEEE, DEJA TZIP LA TINE, VEZI, DA?!!

Naty, sper sa fie ceva, nu le pot numi dureri de spate, ma simt intepenita doar...asta o fi inceputul!!

LUNY, in 40+ cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 14.03.2008

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Ieeeeeeee! felicitari, Livi, mami eroina! La multi ani fericiti, Iris!

sovi 33+ saptamani cu sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Sovi, ma mai iubesti?

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Eu sunt confuzata, ca postasem la capitolul vechi ca ma gandeam sa il umplem, si cand colo v-ati mutat aici.
Scuze daca deja ati citit!

Bubu, cu intrebarea rusinoasa: Cand am vrut eu tare, acu vo sapt-doua, el s-a facut ca ploua, ca are treaba. Si m-am simtit asa frustrata (bine am inteles ca e un fenomen frecvent la masculi sa nu vrea sa dea in cap la bb :), ca mi-am taiat si putinul avant pe care il aveam. Mi-am zis ca si asa, colul meu se tot micsoreaza, etc. Sugestiile au functionat bine, ca chiarca nu mai imi vine.

Luny, tineti-o tot asa!

Ariel :(( imi pare rau ca iar ai avur o zi ca de luna plina.... Uita-te in ochii mumosi ai Alexutei si poate mai trece... Gandeste pozitiv: mai mult de 10 zile n-are cum sa dureze cosmarul asta Ca pana atunci si mami tau s-o intrema la spital. Si eu votez cu finisatul unei camere, ca sa fie de refugiu. Eu la renovare tot timpul am avut camera de refugiu.

Naty (stii tu pt ce) Sa va trimit maine dmineata o galeata de lamai sa va mai stearga din zambetul de pe fata? Mai ales randunoiului :))

Violeta, brava, felicitari ca reusesti sa te porti exemplar. Recuperare rapida la buni de Sean si sanatate la toata lumea!

Am fost si eu la echo de trim 3, randunoiul n-a mai avut chef sa intre ca cica oricum e totu normal! Numai eu nu pot sa iau asta ca pe o monotonie! In primul rand inainte de orice echo, nu pot dormi bine. Si apoi dupa fiecare verdict "normal" dat de dr, simt cum ma mai detensionez putin, pana la a iesi radiind. Asa a fost si azi, acum eu sunt linistita, iar Sasha ca de obicei dupa echo sare in toate directiile. Mai am hopul de vineri de la Medlife (la ctrl), ca cica acum colul nu se mai vede bine la echo, cel mai relevant e "ad labam". Oricum, Herghe zice ca l-ar vedea continent si cam de 3,5 cm.



Luny, suna incurajator! imi tot persista in urechi :...."Era o atmosfera calda acolo". Daca as putea sa il sensibilizez pe dr si cu pozitia nasterii, adica sa fie cea care imi convine mie, tare bine ar fi..
Multumesc inca odata ca ai sheruit povestea


sovi 33+ saptamani cu sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

HAI LUNY!!!

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Naty, te iube, cum sa nu! Mai ales cand te dai jos de pe butoiul cu TNT
Sa va fie de bine! ramane valabila oferta cu galeata de lamai :))

sovi 33+ saptamani cu sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bravo, Sovi, dar lasa colul, da mai multe amanunte despre ginere-miu! E lung???iese de 60 cm?
Off, dupa ce ca Iulia trebuie sa primeasca transfuzie, nici nu aveau sange azi...sa vedem maine...se mai amana inca venirea...

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Io ma culc, ca-s obo...
Luny, astept vesti maine

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput