Lost - ultimele 3 serii

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Nu imi mai amintesc de arabul ala, se poate sa mai fi aparut, orice se poate cand e vorba de Lost .
Si eu m-am gandit ca Aaron e la bunica lui, totusi, ramane intrebarea, de ce atata mister? De ce sa nu intrebe jack niciodata de el?
Pe fiica lui Sun au aratat-o intr-un episod, e cu mama lui Sun in Asia(sau bona?).



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am vazut si episodul 7. John nu se sinucide, vrea dar nu apuca el, il opreste cineva, nu zic cine sa nu stric surpriza celor ce mai urmaresc. Ce n-am inteles insa e de ce nu l-a lasat individul sa se sinucida si l-a omorat el apoi? Ca sa afle mai multe informatii oare?
Si incepe sa imi fie clar care pe care in lupta Widmore - Ben.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Deci, Ben il omoara pe John dupa ce il face sa nu se sinucida.... si dupa aia il cara pe insula cu tot riscul ca insula sa-l reinvie evident .... trebuie sa recunosc, tot respectul pentru scenaristi. Dar care o fi fost trigerru pentru Ben sa-l omoare pe John, ca a facut ochii mari de doua ori, cand a fost vorba de Jin si de mama lui Daniel. Unul din ei e motivul, dar care?
Si ma mai mira ca tot avionul a cazut pe insula, ma asteptam ca doar cei 6 sa fi fost "absorbiti" ... iar incepe fugareala din primele serii dintre "ai nostri" si "ceilalti" ?

Copiii merita tot efortul nostru
Alex, Andrei,
Ecaterina, Silviu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ralcat, vad ca tu esti autoarea subiectului, vrei sa pui in titlu +sezon 5?
Poate mai sunt persoane care urmaresc si nu stiu ca noi aici de fapt discutam sezonul 5 acum.


Episod nou azi, revin cu comentarii dupa.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dap, deci cei ramasi pe insula dupa plecarea lui John au ramas in 1974 si s-au integrat in Dharma. James si Juliet...mmm, tocmai cand zicea ca ajung 3 ani sa uiti de cineva, apare Kate.
Abia astept urmatorul episod!

p.s. Ralu
--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

S-au integrat in Dharma ? Asta inseamna ca vor fi omorati de Ben cand ii va omori pe cei din Dharma ... deja e foarte incurcata treaba. Oau, abia astept sa vad si eu episodul curent ... diseara la un fistic si-o bere.

Copiii merita tot efortul nostru
Alex, Andrei,
Ecaterina, Silviu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Imediat ma pun si eu sa vad episodul curent si revin. Am vazut pe imdb ceva poze cu Kate... hmmm nu scriu cum era .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Ahhhhh, cred ca asta e my all time favourite! Cat de bine le sta la LaFleur si la Juliet impreuna , sunt super incantata.

Se vede ca stau prost cu vederea, mai devreme in pozele de pe imdb cu Amy insarcinata am crezut ca e Kate :-)). Sper sa nu se strice acum chimia dintre Sawyer si Juliet. Il iubesc pe Sawyer !

Mi-a placut la nebunie episodul asta, ciudat de bine s-au integrat in anii '70, mi-a parut rau de Daniel, cat a suferit cand a vazut-o pe Charlotte micuta .

Abia astept episodul urmator!



Good things happen to good people.


Edit ca am mancat litere si nu e cazul la ore tarzii sa fac asta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si mie imi place Sawyer, e sexos tare!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Nici nu vreau sa ma gandesc cat de bun e Sawyer . Si asa geeky, cu ochelarii aia si ca parul pieptanat frumos tot adorabil e!



Good things happen to good people.

Mergi la inceput