Lost - ultimele 3 serii

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mda, Charlotte pare ca a murit de-a binelea. Iar tatal lui Jack e...Jacob? Si John ajunge deja mort oare?


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Ahhh, da! Asta vroiam sa intreb si eu. Tatal lui Jack e Jacob? Am ramas socata, nu stiam ce sa cred si ma gandeam ca poate nu imi amintesc eu bine actorul :-)).



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Deci, tatal lui Jack e Christian. Si e si tatal lui Claire in acelasi timp.
A zis John ca l-a trimis Jacob ca sa-l faca pe Richard sa-l asculte, cred, a blufat. Charlotte chiar a murit, nu?

Copiii merita tot efortul nostru
Alex, Andrei,
Ecaterina, Silviu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ca e tatal celor doi nu e o noutate, dar ca e Jacob nu era clar, desi a mai aparut parca inainte, la cabana aia din insula, nu?
Of, e vineri, nu am apucat sa vad episodul 6, l-ati vazut?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Eu l-am vazut, astept sa il vedeti si voi, pana atunci nu zic nimic sa nu stric surprizele.
Mi-a placut, is fooooooooooaaaaaaaaaarteeeeeeeee curioasa ce urmeaza.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hello, nu ziceti nimic?
John s-a sinucis ca sa recreeze situatia de la accidentul initial. Hugo cum o fi ajuns acolo? daca a cumparat 78 locuri inseamna ca stia ca o sa se prabuseasca avionul ca nu vroia sa fie alte victime.
Si Sayid de ce era arestat? L-o fi caftit pe Ben de era ala plin de sange?
Si cu Aaron ce-o fi facut Kate?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Zic eu!
Si eu cred ca John stie mai multe ca ceilalti, a recreat situatia cu sicriul, mi s-a parul un pic bizara faza cu schimbatul pantofilor... too much for me .
Nelamuririle mele mari: unde e Aaron? De ce Kate i-a zis lui Jack sa nu intrebe niciodata de el?
Cine l-a batut pe Ben in halul ala?

Hurley stie ca e "urmarit" de blestem, eu zic ca de aceea a si cumparat locurile, ca sa nu fie alta victime. Totusi, e in plus fata de cei cunoscuti tipul acela cu aspect mai negricios, nu cred ca i-au dat numele. Ce o fi cu el? Ce urmareste?




Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Auzi, arabul ala mi se pare cunoscut, nu cumva l-am mai vazut inainte cu Sayid?

Ma gandesc ca Aaron a fost dat mamei lui Claire. Alta explicatie nu gasesc, nu pleca ea si-l lasa de izbeliste deci trebuie ca i-a asigurat viitorul intr-un fel.

SI Ben...daca nu i-a tras-o Sayid poate au ajuns oamenii lui Widmore la el.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Si io mor de curiozitate cum continua ... Si cine l-a bumbacit asa artistic pe Ben? Parca pe blonda de la macelarie am mai vazut-o candva dar nu mai sunt sigura.
Nici pustoaica lui Sun nu apare ... n-o vrea-o insula tinand cont ca a fost conceputa chiar acolo ?
Oare cum au aflat de avion Kate, Hugo, Sun, Sayid? Ca celorlalti li s-a spus in biserica .... si ei nu erau acolo deloc.

Copiii merita tot efortul nostru
Alex, Andrei,
Ecaterina, Silviu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sun era la biserica, a convins-o Ben sa vina aratandu-i verigheta lui Jin, iar Kate si-a petrecut noaptea cu Jack, ba mai mult cand a plecat de dimineata de la el i-a zis ca se vad direct la avion.
Doar la Hugo si Sayid nu se explica; Hugo era in inchisoare iar Sayid liber plecase, cum o fi ajuns arestat e intrebarea.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput