Lost - ultimele 3 serii

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Ok, acum sunt total in ceata! Cum a ajuns Daniel pe insula cu submarinul? Cand ceilalti s-au tranferat in anii 70, Daniel s-a dus si el acolo dar nu pe insula? Submarinul aduce personal din afara, deci de pe nici una dintre insule.

Si daca Miles exista pe doua planuri in acelasi timp, bebe Miles si Miles adultul, inseamna ca fiecare din ei au versiunea de anii 70 undeva in US?

Imi place la nebunie de Hurley! Mi se pare haios si cel mai sincer dintre toti.Cu el nu exista secrete :)

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Panteruto, io-s mai in ceata decat tine. Cred ca astia ne zapacesc atat de tare incat ne vor pierde de-a binelea in curand
Ma gandeam la faza cu Miles, e singurul care apare pe 2 planuri, trebuie sa fie ceva legat de capacitatea lui de a vorbi cu mortii? Sau cu faptul ca seful Dharma e tatal lui?
Cat despre venirea lui Daniel cu submarinul - eu nu am inteles cum a disparut in the first place - asta e singurul care poate sa dezlege putin itele astea atat de incalcite, ma gandesc oare nu cumva el o sa poata face trecerea celorlalti in viitorul din care au venit?


--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Eu nu mai inteleg nimic . Imi place sa ma uit, imi place jocul actorilor, dar am impresia ca ma uit in gol :-)).

Am impresia ca o sa ne imbarlige cu o explicatia sf si nu o sa mai intelegem nimic la sfarsit .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ma bucur cind mai vad altii ca mine,adica in ceata
Si eu ma uit doar ca sa omor timpul(ala care nu-l am) de fapt barbata-miu e capul rautatilor.La Heroes la fel,eu am pierdut citeva episoade si deja nu ma mai uit .Presimt ca si pe Lost il abandonez ca deja m-a pierdut el pe mine

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Andra, Daniel a disparut si el odata cu ceilalti cand insula s-a mutat ultima data si i-a transferat pe toti in anii 70. Dar ei au ramas pe insula, cum putea el sa nu fie transferat tot pe insula ci inafara?Asta ma nedumereste.Sau el s-a transferat inainte de timpul venirii pe insula...
Cat despre existenta pe 2 planuri, asta cred ca ar insemna ca la un moment dat cei de pe insula s-ar putea intalni cu ei insisi cand avionul lor se va prabusi, nu?

Si mie mi se pare ca s-au cam complicat cu timpul asta. Ma uit in continuare pt ca trebuie sa vad cum se termina si sunt fascinata de toata treaba cu timpul chiar daca ma lasa in ceata totala :)

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Eu imi amintesc ca Daniel a ajuns in acelasi timp cu Sawyer, Juliet si Jin. Si la un moment dat a zis Sawyer ca "nu mai e cu noi" cand l-a intrebat Hurley parca. Iar Miles ... e ciudata rau prezenta lui la dublu si bebe si matur ... nu contravine legilor fizicii (alea din sefeuri) ?
Abia astept sa vaz episodul de azi sa vad ce le-a mai troznit imaginatia.

Fa Doamne o minune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Saptamana asta nu avem episod nou.

Am gasit cate un rand pt urmatoarele 2 episoade.

Ep. 14 - The Variable
On the 100th episode milestone for the series, the time of reckoning has begun when Daniel Faraday comes clean regarding what he knows about the island.

Ep 15 - Follow the Leader
Jack and Kate find themselves at odds over the direction to take to save their fellow island survivors, Locke further solidifies his stance as leader of "The Others," and Sawyer and Juliet come under scrutiny from the DHARMA Initiative.


Abia astept sa vad ce le spune Daniel despre insula. Poate ne mai dezleaga si noua din mistere.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Saptamana asta NU e episod?????



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Motanikule, motanikule, ce vesti "bune" stii tu sa dai ... macar ca vin de la o pisi "aristocata" cum zice fiu-meu le face mai usor de digerat. Of, abia asteptam sa ma luminez un pic la neuron


Fa Doamne o minune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Motanik? Any updates?



Good things happen to good people.

Mergi la inceput