Mamici din Arad (92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, da, am fost pe Poetului, eu nu te-am vazut.
Asa mi-am reglat scaunul (spatarul) drept si parca tot nu-i destul sa vad bine. Scaunul e reglat la maxim in fata ca sa ajung bine la ambreiaj.
Stresata nu mai prea sunt, pot spune ca azi a fost f fain, chiar a zis si instructorul ca azi am mers mult mai bine si de-aici inainte tot asa usor va fi.

alina.a, venim si la tine sa "o facem lata".

Cristina, eu mi-am luat blugi de la LR marimea 40 si sunt buni, f putin larguti, dar e ok. Cand venim la tine ii probez pe-ai tai. Sa-ti treaca cat mai repede piciorul!




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

cum rezolv cu cainele dau adunarea!e periculos acum sa nu ajunga vre-un copil la el si sa bage mana printre gratii....

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Gratare????? sunt pentru.Alina.a asteptam nerabdatori Succese cu alaptatul.Mie imi curg sanii deja si am promisiuni de la Mela ca ma va ajuta la supt .Sper sa nu uite!
Diana m-a inebunit Mela azi cu Vlad,noroc cu niste acuarele .Am pictat la greu aproape 2 ore si a uitat.

Na fiti atente, cam asa o poseta ca si a lui Kylie Minogue( cea mare si argintie de pe super EVA ) mi-am luat in toamna si eu numai ca e rosie iar Ovi cand a vazut-o a crezut ca e de voaiaj .Incepusem sa am si eu dubii numai ca are compartimentatia ca si o poseta normala.Oricum tooooooooooooooata lumea stie poseta mea-sacosa .

merg la culcare,somn usor


Carmen(24+) si Melania Ioana(14.01.2005)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Carmen, no, saraca Mela... Si de ce n-ati venit la noi? Sau iar n-aveai chef de deplasari?

Alina.a dar un vecin ceva sa plasezi cainele cateva ore pana se gata intalneala nu ai? Eu clar ca ma inscriu la gratare...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ce cautati mai pe pagina 2, aproape 3? Nu v-ati trezit inca?

Incepand de aici aveti cateva poze cu Bogdan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Cucu...
Sa-mi fie rusine ca n-am mai scris pe aici!Merit


Noi suntem bine, Stefan e bine...in rest e ok, zic eu. am fost tot familionul bolnav, cel mai grav am fost eu, cel mai bine a fost Stefan.

L-am inscris pe stefan la gradinita postei asa ca din septembrie mergem la gradi. De ce acolo? ca e aproape de servicul meu si al sotului..soer sa asscapam de pampers pana atunci. Facem la olita dar nu stie sa se ceara. De vorbit...inca putoare, nu vrea, vorbeste numai pe limba lui si cand vrea!Deci, in cl, sper ca pana ins eptembrie sa facem progrese destul de mari!

BLOGUL MEU

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Uite ca mi-ai luat-o inainte Flavia,acum voiam sa intreb pe unde bantuiti?
Am vazut pozele ,deci si neglije-ul ,plus pe Bogdan care tare-ti seamana,frumos ca mamica Si pe-urma puhoi de bebei unul mai frunos ca altul ... !!!

Si eu am mai pus ceva poze zilele astea,cam aiurea aici:http://www.dropshots.com/DIA2#date/2008-03-07/20:15:11
cam cu asa ceva se ocupa mandra mea,daca nu sorteaza haine,sorteaza incaltamintea


MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA

" . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

No Flavia, am crezut ca o sa ne pui poze cu neglijeul pe tine, nu asa!
Bogdi e un scump. Noi l-am vazut ieri live. Asa fain vorbeste chineza. S-a jucat foarte fain cu Tudor. L-a facut Tudor sa rada tot in hohote.
Alina.a mi-ai facut pofta cu gratarele, dar intai stai sa o cotropim pe Cristina.
Nu va e dor de un bowling?
Carmen, sper ca numa la forma seamana geanta nu si la pret cu cea a lui Kylie Minogue

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Carmen, m-am uitat si eu pe supereva sa-ti vad sacosa, ioi ce mare-i. A ta ce culoare e, tot pe argintiu?

Flavia, ce scumpi ii Bogdi, i-am aratat si Adelinei si toata era un zambet cand l-a vazut . Fain si neglije-ul.

Moni, ce carliontata ii Diana! Am vazut si filmuletul, imi place cum vorbeste, mi se pare ca vocea-i ca a ta.

Veronica, ioi ce pofta imi faci cu retetele de pe blogul tau. Azi vreau sa fac oua umplute cu ciuperci, asa mi s-a facut o pofta cand le-am vazut, mai ales ca sunt cu ciuperci.

Noi maine dupa masa mergem la Bihor ca pleaca Calin la Bucuresti maine noapte si se intoarce sambata noaptea. Daca tot ii timpul asta frumos ne-am gandit mai bine sa mergem la tara sa poata sta pruncii pe-afara mai mult.

Gabi, mie mi-e dor de bowling!




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Veronica, chiar ma gandeam la tine zilele astea, ca nu ai mai scris de mult. Ti-ai gasit servici? Ca ziceai ca e aproape de lucrul tau. Ai inceput deja sau cand incepi?

Moni, ioi ce carlionti are fiica-ta. Mama mama ce mi-as baga mainile in parul ei.
Bravo ei, fata harnica, sorteaza pantorii.

Gabi, ce vrei sa vezi??? No chiar asa nu pun poze, las aprecierile pt Sorin .

Ma duc sa fac crema aia de cioco pt foile de napoitana.

Mergi la inceput