Mamici norocoase de sept-oct 2008(23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Ilia, bafta la eco!!! Tinem pumnii strans!

10+
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Ce fac burticile...
Am vazut poze cu burtici frumoase..dar am realizat ca am o burtoaie mai mare decatfetele la 14 sapt...ce ma fac ca mor iar cu burta mare... dupa ce o sa va pun poze de la sarcinile trecute o sa ma intelegeti ce spun..si plus ca sunt slaba si deloc inalta...e f greu cu spatele

*** AniS ** 8+ ***



Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***
IUBIRILE MELE

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

wow ce am mai dormit. 30 minute
m-am trezit de la ora 3 a.m. si sunt rupta. de vreo saptamana patesc asa si deja cred ca ficatul e varza. dar nu stiu de ce.

corrina am citit ce ai scris. e super ca la synevo iti da si rezultatul . daca stiam faceam si eu acolo.

si iar am mancat cat malu' si mi-e rau. asa ca inca o kestie adaugata la lenea de a ma duce la dr azi. si maine e o zi totusi, nu ?

14+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Eva, esti foarte frumoasa si ai o burtik foarte dragutza

Tre sa mai actualizez si io pozele



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08//" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBURUZA
13+ Mami de Denisa

EL NINO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

fetele haideti ca mi-a venit rezultatul..din pacate valoare este 0,81 si mi s-a zis ca nu e sarcina..nu mai stiu ce sa inteleg dr a zis ca e sarcina incipienta si ca am uterul marit...si astia de la beta hcg cica nu e sarcina...ce naiba sa mai inteleg nu stiu

Anca..viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Multumesc, Monica si tuturor fetelor care mi-atzi facut complimente. Eu de-abia astept sa va cunosc pe toate (macar asa din poze) si sa vedem ce burticutze vom avea luna de luna. Eu mor de curiozitate sa ma vad peste cateva luni! Si sa ma falesc cu burtosul meu.



Anca, cheer up! Repeta testul, daca nu si nu, treci la treaba si bebe vine si acushica!!!
Doamne, ce mult iti doresti un copil!!! Sigur va veni!



14+

Poze cu noi
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

anca(voicu_bebi) du-te la un cabinet particular sa iti faca cineva un eco
ca sa stii un lucru clar
eu in locul tau as fi zapacita de cap
du-te la cineva sa vezi ce ai inside (sa il vezi pe bb)
ai repetat testul de sarcina ? (parca sugerase cineva sa repeti testul de sarcina)


14+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

fetele vin si va intreb faptul ca am uterul marit poate sa fie de la altceva..adica un chist sau altceva...ca analiza de sange doar nu mi-o da eroare...ca bebe vad ca nu e

Anca..viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Ancuta, mergi sa faci o echografie endovaginala!


10+
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

doamne anca nu pot sa inteleg. ca si la noi in constanta si la voi la ploiesti sunt multi medici incompetetnti
pacat ca nu ai gasit unul care sa fie realmente interesat de pblemele tale si sa te trimita sa iti faci toate analizele posibile ca sa iti dai si tu seama ce sa faci in continuare. ma indigneaza lipsa de interes a drilor fata de cei care pana la urma ii platesc

eu iti tin pumnii sa fie totusi bb. doamne ajuta

14+


puiutz
pui

Mergi la inceput