Mamici norocoase de sept-oct 2008(23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Laureta, m-a emotzionat filmuletzul tau, mi-a amintit de bebica mea!!

Beatrice,

Nushulica, sigur fac galerie si in octombrie!!! Atunci vom fi deja mamici experte :)



14+

Poze cu noi
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Fetelor, ca tot am vorbit ca burtica scoate nasul la plimbare si ca am luat deja 4 kg, am pus si eu poze cu burtosul mai jos, sa vedetzi si voi cum arata mamica. Vad ca sunt printre pioniere, nu toate fetele scot burtica la blitz! Ashteptam burtici!

BURTOSUL



14+

Poze cu noi
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Oana deja fluturasi!!!!!Felicitari. Eu la prima sarcina abia la 19 sapt am simtit prima data miscarile. Am muschii abdomenului ff tari si nici burta nu s-a vazut pana in luna a 6 a.
Si acum am intrat in luna a 3 a si nici vorba de burtica. Am luat si eu o jumatate de kg si inca ma lupt cu greturile. Aseara mi-a fost tare rau si am si varsat...abia astept sa treaca ca ma simt ca o leguma, vlaguita de puteri si Dragos trage de mine numai la joaca!

8+ si mamica de Dragos (26.09.2006)
Povestea iubirii noastre mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

beatrice LA MULTI ANI!!! iti doresc ca in aceasta zi minunata sa ai parte de multe bucurii, multa fericire alaturi de sot si de cei dragi, sa ai o sarcina usoara si frumoasa in continuare si un bebe frumos si sanatos !
Eva ti-am vazut burtica in poze ..foarte frumoasa,pupam mamica si bebele
oanasm felicitari iubita pentru fluturasii din burtica..bebe deja incepe sa-si faca simtita prezenta


Anca..viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Laureta este superb filmuletul. Abia astept si eu in sapt.14 sa merg sa vad pe BB
Eva ai o burtica tare frumusica
Beatrice La Mult ani plini de bucurii si fericire!!!!

Andreea11+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

hei, burticoaselor! ce mai faceti? eu n-am mai scris, iertare, nu dati cu rosii.. da' voi ati fost ... n-am ce zice.
eu astazi ma duc la echo sa vedem ce se mai intimpla pe acolo. mi-e greata in continuare si cel mai greu suport gustul asta idiot din gura... offff..pina trece!
eu miine intru in 8 sapt!


7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digeka spune:

Eva - super BELLE burtik si mamica la fel






9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digeka spune:

Ilia - bafta la eco!

De greturi, ce sa zic, mercik eu nu am, dar gustul din gura - cateodata simt de parca am mancat pelin


9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Salutare tuturor!
Am intrat si eu sa va salut in fuga!De citit, insa, v-am citit!
Beatrice, LA MULTI ANI!Sa ai parte de fericire si multa sanatate sate bucuri de minunea pe care o porti in burtik!
Oana, WOOOW!! Super! Te invidiez sa stii! Eu seara cand ma bag in pat stau nemiscata si astept sa simt si eu cum misca dar...nik deocamdata!
Eva, frumoasa burtik, mamica sexy ce esti!!
Bafta fetelor care merg azi la eco, celor care merg la analize sau primesc rezultate!
Eu maine schimb semnatura, joi am programare la moasa, atnci aflu si eu rezultatul analizelor la sange!!

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna22 spune:

Eva...ce burtica sexycioasa ai!!!!!!
pup dulce!

p.s.: a mea e asa acum, la 5 S....de cat bag in mine, evident

p.s.1 : azi nu am mai avut acele crampe ca la Cm deloc! s-or fi terminat?

http://image.lafemmebonita.com/c/av745813.jpg

Mirunica, te asteptam

yupiii, s-a inrosit :)
teste de sarcina

Mergi la inceput