Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Chiar ma bucur de ceea ce aud de micuta Karla... ma bucur ca si la ea a fost un happy end ca la noi

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Ciao, fetele.
Cristian, la multi ani si sanatate:)
Miha, Ank, Anca, Cristina (si care ati mai scris:)), mersi de incurajari. M-am mai linistit si eu; m-am speriat cred asa fara temei dar as fi vrut sa fac si testul asta si imi era necaz ca a trecut perioada; poate reusesc totusi sa il fac ca sange mi-a luat la momentul potrivit si laboranta are rezultatele si l-a procesat atunci , merg vineri sa vad daca pot face ceva. Va tin la curent. Acum sunt sigura ca ma agit degeaba si ca este totul in regula:).

Tot vreau sa va vad si eu bebelusii vostri si burticile voastre cu fetite si baietei si nu stiu unde sa ma uit:). Am mai intrebat luna trecuta dar cred ca nu ati observat. Poate ma ajuta cineva acum:).

Poze de la nunta si din Tunisia ....va dau link-ul ca nu stiu sa pun aici:): www.raoulsilucia.fotopic.net
Am uitat sa va spun ca pe mine ma cheama Lucia dar cand m-am inscris pe forum nu ma lasa sa pun numele meu si am luat la rand toate numele de maimutoaie de plus din casa pana m-a lasat sa pun Fancy:)


Va pup pe toate si multa sanatate la bebei:)

Stie careva dintre voi ceva despre legea aia cu indemnizatia 85%? Am am scris la camera Deputatilor si maine vreau sa ii sun:):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Cristina multumesc ptr urari. Astept sa ne intalnim la mall la inghe! ...
Fetele daca mai vreti careva sa veniti sa ne anuntati ca sa va spunem cand ne intalnim!
Ce bine imi pare ca e ok bubulina Karla!

Lucia ai fost o miresica super! Am avut 2 miresici frumoase anul asta!
Mi-a placut buchetul facut ca ptr martisor si freziile din par...Voalul a fost super, rochita la fel! Dar nu inteleg de ce a plouat...la Targoviste a fost o zi asa frumoasa pe 1 Martie...imi amintesc perfect ptr ca tunci a fost baba mea!

Fetele ieri m-am trezit cu un curier la usa...cei de la Iana din kappa i-au trimis lui Cris o felicitare si un tricou ptr ziua lui.
M-am speriat ingrozitor...am crezut ca sotu a trimis contractele cu cordon blood acasa, in loc sa le trimita la Cluj...
E asa aiurit...azi l-am trimis sa ridice o analiza de urina...pe care i-am facut=o la Bioclinica lui Cris si a iesit aiurea....asa ca am repetat la Berceanu...si a uitat pana la masina...

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Salutare fetele

Fancy,esti tare frumusica si mireasa arati senzational .



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Lucia, am vazut pozele. Super miresica!!! Fericire maxima!
Poze cu noi gasesti la semnaturile noastre. Acolo ai link-uri.

Miha, ce super faza cu Iana. Ce fain!!!!!



Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elatim spune:

Ceau fetelor ,
Nu am scris demult ,dar in schimb v-am citit .Acum sunt in concediu de odihna si o sa am timp sa stam de vorba .
Mihaser vreau sa te intreb ceva : pt recoltarea celulelor stem ai sunat-o pe d-na dr. Deaconescu si a venit la tine cu contractul ?
Noi ,adica eu si baietelul suntem bine ,crestem si jucam fotbal ,loveste f. puternic, cind pe stinga cind pe dreapta ,e un dulce .La ultimul eco ,adica saptamina trecuta d-nul dr. ne-a facut si dvd de 22 min si ma uit la el destul de des.

Va pup dulce
Elatim si baietel de 29 saptamini (momentan negociem numele)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza si poftiti la

Ce liniste e pe la noi pe aici....

Hai trezirea si poftiti la forumeala




Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Azi dau de baut la tot poporu`! Sarbatoresc 28 pe 28!



Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Miha

ce fain suna 28 pe 28



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Ce frumos a fost azi afara . Am stat cu Chris vreo 4 ore prin parc. A si mancat mai bine dupa ce a venit de afara.

Am tot vrut sa va intreb: voi de ce faceti eco bebeilor la fontanela? Ca mie pedeiatra nu mi-a zis nimic... Asi face si eu sa ma asigur ca totul e ok... Cand se face? La ce varsta? Si cine se ocupa? Boia sau Bakos... Ca v-am tot auzit vorbind de ei...



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u

Mergi la inceput