Gravidute si mamici de TIMISOARA (13)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

otim, Ank83 cum faceti sa aveti link-ul pozelor direct pe numele copilasilor vostri?
imi spuneti si mie pleaseeeeeeee ??????

va anticipat si merci !!!


Simo fericita de TOBIA 12.12.2007

http://www.flickr.com/photos/12428784@N05/sets/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Simo ti-am trimis un PM ..am incercat sa explic acolo cum sa faci...
Azi s-a trezit Raul la 5.30 ... ... nu sa pape!!!!! ...ci sa se joace...Noroc ca dupa a dormit de la 10 la 13.30... si l-am acompaniat.. hihihi.
Mie mi se pare ca are gingia umflata jos la canin pe partea dreapta
.... Oare noi iar nu respectam nici o regula in dezvoltare????????

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!
Paste fericit tuturor celor ce sarbatoresc astazi Pastele!

yasmi pai atunci o sa avem copilasii colegi de gradi!

Ank ce va mai face grasanul?

Cristina pupici de la noi ptr tine si Bea!

Fetele noi ne pregatim sa sarbatorim ziua lui Cri marti...I-am dat deja comanda de tortulet cu trenulet pe el si tras in martzipan...O sa mai facem si ceva aperitive si cam atat...Sper sa simta copilasul ca e ziua lui! Invitatii ne lipsesc...o sa vina decat un baietel pe la noi...in rest toate cunostintele fie sunt plecate din tara, fie nu suntem apropiati ca varsta...Abia astept sa il dau la gradi si sa aiba si el cu cine sa incinga o jucareala de ziua lui...Mai ales ca acum incepe sa fie constient.

Va pup si va doresc o saptamana minunata!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ciao!!!

Miha, multumim ptr pupici!!! Si voua!!! multi multi!!!
Se apropie ziua printului!!! Doamne ce trece timpul!!!

Ank, lasa ca Raul e mai special... are ritmul lui si la dinti si la tot!!! Sanatos sa fie!!!

Ashera, lasa ca papa el ... nu dispera! o sa fie bine! la inceput e mai greu... si Alex a fost tare mofturos dar incet incet treci si peste asta...

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Happy Clau, felicitari ptr dintzomanul tau!!!! Bravooooooooo!!!
Noua primul dinte ne=a iesit abia pe la 10 luni... asa ca... nu am trecut prin momente din astea. Pupici sa creasca mai repede!!!

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Noi astazi am fost la bunici ca a venit iepurasul la ei. Socrul meu este catolic, asa ca la noi iepurasul vine de 2 ori pe an!!!
I-a luat lui Alex si un iepuras adevarat de care s=a bucurat tare mult, chiar l-a stresat, bietul de el!!! A fost super incantat!!! Nici nu s=a uitat la cadouri... iepiiiii iepiiiii (in traducere iepurasul...)
In rest, toate bune la noi... Beatrice e o miscareata de ma omoara... burtoiul a crescut... la fel si eu! 10 kg puse deja!!! Greuuuuuuuu...
ma vait si eu ... hi hiiii


Miha, bine ca ti=ai gasit instructor... dar nu stiu ce te faci cu burtoiul... desi si eu inca mai conduc destul de mult... iti asezi scaunul astfel incat sa nu te deranjeze... Bafta multa!!!
Abia astept sa=l smotocesc pe Cristianul cel vesel!!! si bucalat!!!

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Aaaa si mai ceva... poze cu Yepiiiiiiii (iepurasul de la bunici)

http://community.webshots.com/album/562874127wpyGjP

Adia
, ce mai face printesa Karla? Din poze vad ca super bine!!! E o scumpa si ce imi plac comentariile la poze!!! Pupici multi!

Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Slaba miscare acum pe aici!

Desi e cam tarziu azi dau eu cafeaua!!!
Poftiti e calda!!!



Cristina, Alex 20.02.2006 si 29 cu Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Eu sunt pe aici.... Ca Raulito doarme... sotul doarme... si eu trebuie sa fac liniste.
Ar trebui sa dorm si eu... ca acum e momentul... dar atunci cine mai bate la tastaura asta .
S-a trezit Raul de la ora 5 ... a papat si a stat in continuare treaz gangurind si razand si eu am dormit asa in chiote si tipete dar de bucurie pana la 7... cand m-am trezit se uita fix la fata mea de parca isi zicea"Uite si la asta doarme ca valiza si nu ma baga in seama "...si m-am simtit prost si am decis sa ma trezesc sa il acompaniez in rasete si chiote

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Am intrat si io pe aici, dar cam slaba miscarea...Azi m-am trezit dis de dimineata ca dau eu de baut...Acum 2 ani cam pe la ora asta m-am trezit intr-o baltoaca...tocmai mi se rupsese apa...si sunam la dr sa ii spun!

Doamne cand citesc acum de chiote de bucurie si dintisori pe aici ma apuca o nostalgie...Am certitudinea ca nimic nu e mai frumos pe lume...savurati la maxim clipele astea unice!

Adia sper ca puiuta ta e bine! Te rog mai scrie-ne si noua cum va simtiti daca ai un pic de timp liber!

Va pup pe toate!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput