Casnicute sexy (165)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

am reusit , vad ca e fresh, sper sa pape la cina, ca deocamdata inca nu-i dau nimic, de fapt nici nu a cerut, iar cind o prinde farfuria, s-o goleasca .

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

bravo danelutza, ma bucur ca este mai bine si sa aibe pofta de papa

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Papa ciorbica, i-am arata in oala ce facusem pentru ea si a zis
mama, voglio catotoi, adica vrea cartofiori , asta dupa ce deja papase jumatate de iaurt
Nu va imaginati ce bine ma simt, mai ales ca soata nu vine diseara acasa, vine tocmai miine seara si parca mi-e frica cind sint numai cu Isabella si nu se simte bine

Monica ce-ti mai face scolarul, ce mai studiaza ?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

bravoo isa ti-am zis ca dupa un asa somn se reface.
io's pe la bucatarie, fac pui cu smantana si mamaligutza

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mai ce vorbarete sunteti.
mi-am culcat si eu copii ce numai voi?!am putina pauza si hopa tzopa si eu pe la voi la una mica vorbulitza.
Alina,felicitari mai pt sarcina.ce fain.acum am bagat de seama a esti burtica.in cate luni esti? fata sau baiat?
mona,merci mult.dau de beut.
danelutza,ce mai faci? isa vad ca e ok,pupici.





"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

senx cami, am 5sapt, la dr inca nu am mers. fata sau baiat? chiar nu ma intereseaza, sanatosi sa fim. voi sunteti ok?
de unde raceala asta? unde e vechea gasca??? chiar ne e dor de tine, de dana, de georgi, mmiha

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

alina,si mie mi-a fost dor de voi dar jur ca la cat sunt de ocupata numai de dc nu mi-am adus aminte!
Am inceput munca dupa cate stiti din noiembrie si de atunci bag hey-rup toata ziua.am o responsabilitate uriasa in ceea ce fac asa ca mi-a fost tare greu pana m-am acomodat cu munca
acum sunt ok.incerc in fiecare zi sa-mi fac timp si pt mine nu numai pt job,casa,copii
azi fac 36 de ani.sau ma rog,am facut.abia azi m-oi fi maturizat?
ce face alexa,dar tati? tu sa ai o sarcina usoara si sa fiti sanatosi.si tu si bebe.ma bucur mult pt tine.





"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

incepe din nou sa faca febra. A papat ciorbica, a papat si gratarel de pasare, iar dupa aia a cazut la datorie, a inceput sa faca febra si sa-mi spuna ca-i este frig, desi in casa e foarte cald.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

bravo danelutza pofticioasei mici
cami, ce ma bucur ca esti activa azi
alinutzo... mi-ai facut cu puiul cu smantana si mamaliguta
miha, vazui pozele puse in capitolul trecut cu printesa, nashica si cei doi flacai ai vostri...sa fiti sanatosi sa frumosi suntei de mama mama

Danelutza, alex se descurca cu temele, azi a avut un cantecel scris pe o foaie tipizata(cu litere de tipar) a trebuit sa-l citeasca, sa-i gaseasca rimele si sa le scrie(ultimele cuvinte din vers)
sa scoata din text cuvintele care contineau litera F
apoi intrebari legate de text(cine este personajul principal din cantecel,ce ii placea sa manance, ce ii place sa faca...chestii de-astea)...personajul era o foca si se indeletnicea cu tot felul si cateva exercitii la mate...
mie gandindu-ma cum ar fi inceput el acasa in ro scoala mi se pare super complicat insa vad ca el se descurca f bine...deci banuiesc ca si la gradinita le-a mai aratat una alta...ca altfel chiar nu avea de unde sa stie alex...si ce ma minuneaza cel mai tare este ca d-na de la clasa asta a zis ca ea face alfabetizarea...cum o face-o zau daca stiu o ia invers de la propozitie, de la cuvant la litera ???

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

danelutza,dar ce se intampla.in afara de febra iti face si altceva? sanatate multa la printesa mica.
mona,sper sa fiu activa de azi inainte nu numai astazi
alina,chiar ca suna bine pui cu smantana.cum il prepari?nu am facut niciodata.imi spui reteta.
Mona,ai facut mucenici? stiu ca esti buna in ale bucataritului.mi-am adus aminte ca ieri s-au mancat sau ma rog,ar fi trebuit sa se manance mucenici.eu nu am facut.dar tot fac pt week. cand va veni si colegul acasa.


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput