Casnicute sexy (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Alina,ai uitat cat m-am mai plans si m-am mai "jaluit" la sarcina cu Amira? N-au semanat sarcinile deloc,la Amira am avut greturi,ma miscam mai greu,dureri...voiam sa se termine mai repede...pe cand la Robert......am avut o sarcina super,doresc la toate femeile asa o sarcina.
Si copiii is total diferiti de cum au fost in burtica.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mai mamici, Isabella are trei ore de cind doarme, oare sa o mai las ?
A adormit la 12.30, nu a papat nimic la prinz in afara de un biscuite si un pahar cu apa. I-am bagat un supozitor in fundulet, i-am dat o lingurita cu siropel, a adormit instantaneu, febra vad ca nu mai are, astept sa se trezeasca, ca e transpirata toata.
Nu stiu de la ce a facut febra, a aparut din senin, desi ieri am stat toata ziua in casa.
Pentru miine mi-am anulat programarea la terapie, desi mina vad ca ma doare, c-am pus-o astazi la treaba, dar nu vreau s-o scot pe Isabella din casa, afara ploua e vreme de kko, Tito vine abia miine seara de la Roma, nu in seara asta cum trebuia initial. Nu vreau sa deranjez vecina sa ma duca la terapie si nu vreau s-o scot nici pe Isabella pe vreme urita, pina nu sint sigura ca i-a trecut.
Acum am pe foc o ciorbita de pasare, sper cind se trezeste sa pape.
Gata, dispar sa inchid aragazul.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miha, ce promta esti. daca alexa este cuminte, bb 2 cum o sa fie? acum aceasta sarcina imi pare mai usoara. deci zic DD ajuta si mercic.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza, las-o sa doarme, tre' sa recupereze noaptea trecuta. prin somn se si reface, las' ca nu-i nik ca este nemincata. am vazut-o eu in poze, are de unde da jos, glumesc bine'nteles la micutza.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

kilograme multe are mamasa, dar nici Isabella nu-i anemica

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami
daca alexa este cuminte, bb 2 cum o sa fie?


Foarte cuminte.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor

La multi ani! Cami, sa fii sanatoasa

Danelutza, multa sanatate isabelei sa scape repejor de febra
alinutza nici la mine nu au semanat absolut delok sarcinile...si asa cum zice miha nici copilashii intre ei la obiceiuri
va pe toate
fug dupa alex la scoala, apoi revin

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mihaaa, f f f f f surprinzator. david ala chiar a ghicit, care-i smecheria???


alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Isabella nu vrea sa se trezeasca... are 4,30 ore de cind doarme, nu mai are febra, dar trag de ea si nu vrea ... sigur stam la povesti la noapte

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

las-o danelutza, iti dai seama ca e epuizata dupa lupta cu febra. sa vezi cu ce foame se trezeste...

alexa simami

Mergi la inceput