Mamici norocoase de sept-oct 2008(22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Nu am apucat sa citesc mult din urma..ca voi aveti viteza nu gluma.

Miruna22, pe parcursul sarcinii vei avea fluctuatii la durerile de sani, pe urma cand incepe sa miste bebe, intr-o zi zici ca joaca fotbal , in alta zici ca joaca sah si nu il simti..deci nu e o zi la fel...as zice eu.

Eu sunt bine...am o burta, si mor de oftica ca e mare, ca eu nu vreauuuuuu..stiu ce zic credeti-ma...am inceput sa ma simt epuizata..e normal si cu alte baterii care ma consuma...dar sper sa fie bine..

*** AniS ** 8+ ***



Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***INGRID

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teomaria spune:

'neataaaa, burtici!Pun de-o cafelutasau de-un ceiut??!!!
Eu sunt franta, ieri am avut show mare in familie , mi-a venit sotul acasa si ne-am sarbatorit (pe el si pe fetita), iar sambata show in alta parte, deci...dorm pe mine
Am observat ca avem o sarbatorita azi:
Ioana10LA MULTI ANI FERICITI!!!Sa fii fericita si iubita de cine vrei tu
S-aveti o zi frumoasa si sa dea DD sa fie plina de vesti bune!!!
Pupici dulci la toate fetele!!!

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/115453.birthdue.png" target="_blank">12+
uite cum crestem
Teo(11.08.1999),Maria(1.03.2001)
Daca vrei sa primesti..., invata sa daruiesti
“Tout ce qui arrive, arrive toujours pour une raison”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

'neata burtici frumoase!
ioana 10 si sai ai parte de bebe sanatos si mancacios!

anis: se cunoaste burtica? apropo, de la cate saptamani este vizibila? eu vreau sa se vada, ce mandra o sa fiu la mine nu se observa inca nimic.
Anca bebi: multa bafta la rezultate si muuuuuulta rabdare!
claudina: vreau si eu toporasi.......... iti dai seama ca la anu" pe vremea asta mergi cu bebe la padure si iti culege el flori?
pup fetele si ma pregatesc pentru o saptamana infernala! Azi schimb si semnatura, facem 7 sapt



6+
aluna
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

Neataaaa si de la mine!!!

Uffffff, mie imi pica netul si abia azi-noapte am reusit sa descifrez ce e cu el. Am fost foarte suparata fara sa va citesc.... Bine ca am fost ieri la ai mei la curte, macar am mai schimbat si eu patul..
ioana10 La multi ani! Multa sanatate si zile senine! Sa ai un bebe sanatos si voios
Azi ma duc la control, pana acum nu prea am vrut sa ma gandesc, ca sa nu inceapa paranoia, dar azi nu prea mai am scapare. Incep sa am emotii...

_
Our future determines our past
Fasolica de S14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:



july: chiar imi faceam griji! stiam ca stai in casa si nu intelegeam de ce nu mai intri! bine ca n-a fost nimic!lasa paranoia, o sa vezi ca este bine! Sa ne dai de veste cu ce spune doctorul!

7+
aluna
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

neata fetele ce faceti? eu bantui pe aici...
felicic saru'mana ca te-ai gandit la mine
ioana10LA MULTI ANI!iti doresc multa sanatate ,multa fericire ,sarcina usoara si frumoasa si un bebe frumos si sanatos care sa va umble viata de bucurii si fericire.
fetle grea mai e asteptarea asta ..off ce bine ar fi sa ma sune cei de la cabinet sa vina azi rezultatul! va pupic!

Anca..viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

july lasa paranoia..nu mai iti face ganduri negre.o sa fie bine ai sa vezi eu sunt increzatoare.eu asa imi repet in gand ca totul va fi bine. fii optimista si ai incredere!

Anca..viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Neata, mamici frumoase,

Ioana, sa fii sanatoasa si fericita! La multi si frumosi ani!

Vad ca ati avut ceva activitate in weekend! Foarte bine, foarte bine!

July, te rog , lasa paranoia! Mai e putin si scapi de toate grijile!

Fetlor care mergeti astazi la control, va tinem pumnii strans! O sa fie bine!

Sa aveti o saptamana usoara si frumoasa!

Va pup!

10+
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MommyMagda spune:



'Neatza burticilor!

Buna cafelutza?
Ioana10: LA MULTI ANI! in care sa-ti traiesti toate visele frumoase!
Sa ne ajute DD sa inceapa o sapatamama plina numai cu vesti bune!




11+

MommyMagda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Mirunica, bravo mami! S-a intamplat minunea!

Ma bucur pentru tine! Sa fii sa natoasa si sa ai o sarcina usoara si o odisee frumoasa!

10+
Bebe mic

Mergi la inceput