Bucurii de sept-oct 2006 (113)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

xandrutza_76 multumesc. Tabla a fost luata de la unul din magazinele Happy Baby, am vazut si la Diverta dar la pret dublu.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Buna fetele!

Astazi dau de baut, va servesc cu putina mancarica si cate o felie de tort.

Lili iti multumesc mult de tot pentru explicatii, am inteles ce ai spus, exact asa mi-a spus si dr. Sambata si duminica a fost mai rau ca tare plangea Luca cand facea pipi, dar vad ca de aseara nu mai are nimic, doar de tine de pampers cand face dar nu mai plange.

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:



Heiii salutareee

La muuulti ani mamicilor!!! cu intarziere va spun pt ca nu am mai apucat sa intru ...cu atatea de sarbatorit...si aniversari in familie...Sper ca ati petrecut frumos si ati fost niste rasfatate

Sephora ti-am vazut si eu micul intelectual

Sandraaaa...inca esti à Paris? ti-ai prelungit sederea ?...ca in 2 zile doar te amagesti... te asteptam cu impresii...si pozeee

Mamilili sa-ti traiasca parintii!!!

Xandrutza intr-adevar tablitele acelea magnetice cu pilitura de fier sunt foarte practice o sa ii placa Narcisei...are si Ana-Maria si e f incantata...ne pune pe toti sa ii desenam diverse animale, flori ...si ea insasi deseneaza cica... si avantajul cel mai mare este ca scapi de grija creioanelor colorate ...

Nu mai stiu ce am mai citit ...revin cu raspunsuri acusica

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by scumpik_lui

Buna fetele!

Astazi dau de baut, va servesc cu putina mancarica si cate o felie de tort.

Lili iti multumesc mult de tot pentru explicatii, am inteles ce ai spus, exact asa mi-a spus si dr. Sambata si duminica a fost mai rau ca tare plangea Luca cand facea pipi, dar vad ca de aseara nu mai are nimic, doar de tine de pampers cand face dar nu mai plange.

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg




Skumpikooo este ziua ta cumva???
Sanatate multa lui Luca ...sper ca este mai bine acum...



------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Helau!

Anca!!!!

Am revenit si noi acasa ...am fost in week-end la tara fiindca am avut parastas de 1 an la tatal lui Ovi....

L-am admirat si eu pe micul intelectual, Matti!Frumos foc!

In rest nimic nou....continui sa ma simt destul de rau....dar spre bine....cred ca am avut ceva pui de gripa ca tare m-a durut capul de miercurea trecuta si am avut nasul infundat...in rest nimic!Acum sunt ok!Si f fericita ca piticii au fost imuni la virusul ce m-a bantuit pe mine!



www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



La multi ani

Scumpik

Multumim de tratatie, eu gust cate putin din fiecare, de azi sunt la dieta.

Hei, mamici, sper ca sunteti la jogging, altfel nu va motivez absenta, e deja luni, poftiti la scris!

Scumpik, poti sa-i pui lui Luca o compresa sterila umezita cu solutie de rivanol la putzulica, pentru a evita infectarea si a se vindeca mai repede.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by MamiLili

'Naseara!

Merg in maini, nu mai pot de picioare, m-a fugarit copilu' in tot restaurantu' timp de 4 ore jumate. V-am zis eu ca ne antrenam pentru Olimpiada de la Beijing. Eram si pe tocuri, proasta inspiratie...

Multumesc celor ce au adresat urari parintilor mei! A fost intr-adevar foarte emotionant sa-i vad pe ai mei atat de fericiti langa noi si nepoti (Mathias si Diana - 5 ani), mai ales ca astia mici au tot roit pe langa ei si cand se puneau sa danseze (ai mei) copiii se lipeau de ei si faceau o formatie de 4.



Sa va zic ca atunci cand eram ma confunda cantarul cu sotul si-mi afisa datele lui?


De maine, 10 marie, si cura scrie pe noi!


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006) - campion la pozne

"Binele omis, raul comis si timpul pierdut sunt trei lucruri regretabile" - M. Cotrau





atletul lu' mama...nu-mi spune ca mergi pe bune la Beijing? nu de alta dar te cre din stare...

cat despre cantar...no comment m-ai distrat la maxim

eu am si uitat ca azi este 10 ...Lilina si Mamilili nu ma please!!

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Skumpikooo intrebarea mea era fara rost ...trebuia sa verific pe prima pagina si ma lamuream...

Anyway...iti doresc sa ai parte de tot ce este mai bun, impliniri profesionale si personale...si la multi si fericiti ani alaturi de familia ta draga

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Mirabela mey ce-mi plac postarile tale ... mereu preocupata sa ne oferi informatii pretioase...eu aveam niste poezii pt voi...dar s avad cand vi le postez

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Noi stam mult mai bine,am mai ramas cu nitica tuse doar,dar cred ca urmez io.
A dormit ieri de la 18.45 pana azidimineata la 9.30,asta dupa ce ieri nu a dormit la pranz,l-a scos taxu afara cu masinuta si dupa o tura,noroc ca se uita la el ca altfel asi lepea fata de volan,a adormit pur si simplu.

LA multi ani Scumpik,sanatate,fericire,bucurii toate maxime!
Da intradevar foarte frumoase postarile Mirabelei.

Mergi la inceput