Bunatati de efect pentru petrecerile copiilor

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

alayna, e problema cu serverul unde sint stocate pozele, fotoplenka.ru. Mai face figuri uneori. Ar trebui sa se vada peste un timp, si atunci poate le copiez eu si le pun pe un alt site, ca sa fie vizibile mereu.

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Da,da,da,da,da,da,da,da,da...
I am agree
Multumim frumos,esti o draguta
Sunt bune rusoaicele astea la bucatareala si as vrea sa fur cateva idei de pe la ele





Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tdi spune:

Ciao! M-am inspirat si eu de la acest subiect pentru Paste, am facut "soriceii" si ouale faberge', ambele putin modificate dupa inspiratia mea...au iesit suuuuupeeeeerrrr!
Multumesc de idei!
Daca vreti, le vedeti www.dropshots.com/Tdi_Potoale#date/2008-03-24/00:01:08" target="_blank">aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Tdi, ti-au iesit niste soricei adorabili, iar ouale faberge sint mai frumoase chiar decit in reteta originala! Bravo, arata minunat!

Ala rosu e gogosar?
------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Tdi...felicitari, toate arata super!
soriceii cu urechi de morcovi au niste fetizhoare tare haioase

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Teddy felicitari, ai tacut si le-ai facut, au iesit foarte bine, iar soriceiii arata foarte apetisanti


Avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=24" target="_blank">Isabella si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=36" target="_blank">printesaIsabella
Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Ce minunatii pe aici.ptru ptru fetele gospodine.
tedy nota 10 pentru operele tale de arta.

Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tdi spune:

ma bucur ca v-au placut "realizarile"...
Balbina, am pus boabe de fasole rosie din conserva si sunca de vita tot rosie, gogosar n-am.
Urechile le-am facut din morcov pentru ca n-am gasit ridichi, pe aici rar gasesti ca nu prea le mananca nimeni.
Voiam sa va mai spun ca ouale sunt foarte usor de facut, nu ma asteptam...in skimb am trudit la shoareci de numa', a trebuit sa fac gaurele cu varful de la cutit, altfel nu stau boabele de piper, la fel ptr urechi am taiat ca sa pot fixa feliile de morcov.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Teddy, merci de ponturi, e bine de stiut.

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Hop si eu cu laudatul, Teddy. Minunate "jucarelele"!

"Glasuri mici de randunici,
Viorele si urzici...-" (poze)

Mergi la inceput