Rahova sau apropiere(41)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vicky, stiu ca andreap avea o coafeza buna , salonul este undeva pe Dumbrava noua, poate-i trimiti un pm si-ti zice ea...

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Seara buna la fete, am ajuns acasa, m-am asezat la masa si am ras si ultima portie de mucenici, nu mai zic ca mi-s si frumoasa, ca iar ziceti de mine ca seman cu o .
Monica, poate mai intra Andreeap pe-aici si i se face mila de mine si imi intinde o mana de ajutor. Oricum, nu ma fac acum, luna viitoare ma bate gandul, sa fiu proaspata de Paste.
Vio, cum a fost la sedinta? Eu cred ca sunt si obositi copii nostri, pana acum la gradi nu au avut de acumulat atatea cunostinte, acum peste ce invata la scoala mai au de lucru si acasa. Sunt ei niste mici genii, dar uneori cred ca sunt suprasaturati de informatii, teme, dictari si socoteli.
Simona, eu lucrez aproape de P-ta Victoriei, deci pana la spital nu mi-e departe.
fetele, sa aveti o seara placuta!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vicky, ti-am trimis pm cu nr de telefon al andreeip

eu am supravegheat temele si intre timp coc niste ardei si vinete pentru zacusca caci aveam o de zile mari
acum culc copilashii ca e deja tarziu

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetelor,

Imi cer scuze ca nu am mai putut intra dat am fost mereu pe drumuri si cand ajungeam acasa eram ft. ft. obosita ca nici de calculator nu-mi mai ardea sa intru.
Chiar si astazi, de la serviciu am fost sa luam fata si am fost prin parc( in Carol) cu ea , am ajuns putin mai devreme, mi-am facut o baie si acum ma urc direct in pat.

Monica ramasese sa-ti dau un raspuns luni.
Eu nu ma pot intalni cu fete sa le dau banuti dar incerc sa trag o fuga pena la banca si sa depun eu ceva banuti pt. Dodo, sper sa pot ajunge pana vineri.

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, imi pare rau ca ai un program stresant si

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:


Vicky noi nu putem veni sambata sa ne vedem ca suntem la sala...de la ora 11.30
am fost la sedinta
si cu Mihnea dupa mine,as fi putut sa-l las la o prietena dar nu a vrut....asa ca saracul a fost atat de obosit ca la final,pe la ora 8 a vomat....chiar in clasa...cred ca ne-a injurat si femeia de serviciu ca a tb sa cutete dupa noi

toate bune si frumoase dar are niste caiete de te iei cu mainile de par
ca e o minte sclipitoare,ca va ajunge unul dintre varfuri,dar ce ne facem cu imprastierea,cu dezordinea ?!

asa ca pana la urma a ramas ca nu va mai scrie temele la semi si vom incerca sa scriem acasa.....
nu stiu cum o sa fac asta!
am gasit o cale de mijloc ...sa inceapa acolo si sa continue acasa....
in momnetul in care incepe sa scrie la semiinternat urat sa nu mai continue!!!
va pup,


Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

of vio...saracul mihnea...cred ca era tare obosit si ma bucur din suflet ca ai adus numai vesti bune de la sedintza...lasa ca dezordinea se "lucreaza" in timp si se "educa" si ea...sanatos sa fie ca destept si frumos este

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata, am facut , va astept sa o bem impreuna, poate pana atunci mai scot capul din hartoage.
Am ceva urgent de facut acum, va cu drag si vorbim mai tarziu.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Se pare ca am scapat si de caninul asta, gata, a iesit, mai asteptam un singur canin si maselele de 2 ani. Mult a fost, putin mai e. Am inceput sa dormim mai normal noaptea, doar cu trezirea pentru papa. Sper s-o tina.
toate mamicile si copilasii.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
lexi ma bucur ca ati mai scapat de canin...hai ca mai aveti putin
vicky, spor la treburi si multam de cafelutza
eu am terminat de facut curat si fac o mica pauza(mai scotocesc ce sa fac de papa pentru pranz)
va pe toate
sa aveti o zi minunata

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput