Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (14)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Sorina-am trecut pe lista,lasa si data ta de nastere



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

katiapam - ii fac codite ca ii intra parul i nochi altfel. Nu stiu cum in rest nu are par lung dar bretonul ii acopera toata fata :D Trebuie neaparat prins cu ceva daca nu e afara sa aiba acaciulita. Pozele pe care le-ai vazut nu-s asa recente sunt de la 9 luni, atunci mergea de mobila :D Acu insa de pe 29 febr merge in picioare singura, si ma dispera cu fugitul de mine ..ar vrea sa o alerg toata ziua prin casa :)

Mie chiar mi se pare ca nu prea are par, in comp cu alti copiii..ma gandeam sa o rad in cap dupa ce face un an :) Dra nu stiu daca o va ajuta , ce ziceti ? E indicat ?

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

Acu am vazut :D despre data de nastere . Este 24 iunie 1981. Trebe si a Adrianei ? : 08 mai 2007 daca trebe :)

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by ang3lt0uch

Hop si eu pe aici! Salutare la toate mamicile :)

Ma incadrez in categorie, azi am descoperit subiectul :) Am 26 de ani si fetita mea, Adriana Renata, are 10 luni si cateva zile :)

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze cu ingerasul mic



Sorina, bun venit in club! Sa-ti traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Sorina-e f bine ca e asa agera deja umbla singura
te cred ca te fugareste
a mea acum incepe sa se ridice singura la patut in genunchi iar daca o pun in picioare se tine singura dar nu mult
e incepatoare
la a mea ii creste parul f incet,cu tunsul la 0 nici nu ma gindesc stiu ca o sa-i creasca parul mai incolo dar nu o tund



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Gina-ce frumoasa e poza de 8 martie



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Kati si Sorina, ma bag si eu in discutia voastra cu tunsul. Nici eu n-am vrut sa-l tund la 0. Dupa mot, l-am tuns periuta, ca avea parul foarte moale si putin si i s-a mai indesit, dar l-am tuns pentru ca era cald si transpira, altfel nu l-as fi tuns. Iar voi ca aveti fetite, cu atat mai mult... Am o prietena care si-a tuns fetita la 0 si parul tot nu i s-a indesit, e tot cum era si inainte, asa ca depinde de fiecare, dar eu nu mi-as tunde copilul la 0.

Kati, mersi pentru buna dispozitie pe care mi-ai transmis-o cu vremea de la tine!

Sorina, eu n-am reusit sa vad pozele cu fetita ta, nu merge link-ul la mine.

Dodo, sanatate multa lui Bogdanel!

Va pup pe toate,

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Meiiii cat am avut sa citesc , a trebuit sa ma opresc si pe la poze ca doar noah....
Sorina bine ai venit printre noi sa iti traiasca printesa ca e o dulce si trimitem multi

Gina nu am iesit cu "ala micu" ca a adormit dar am iesit numai noi doua am fugit de "ala micu"

Fete ficamea are un iepuras si la care ficamea ii spune "ala micu" daca nu e pe langa ea zice "unde e ala micu?"
Ieri a vazut o caruta cu un cal si imi zice ca sunt doi si eu am intrebato cati sunt si imi zice "aaa e numai unul ce naloada sunt...." si eu ii explic ca nu e naroada ci doar mica si nu stie si fata imi zice "aaaa atunci tu esti naloada"

Na vedeti ce de minune ne intelegem?

Va pe toate

va ofer cate o de relaxare si cate o


Perlute
O viata traita de pe o zi pe alta
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Gina-ma bucur ca ti-am transmis din dispozitia zilelor frumoase
lasa ca vine in curind si acolo
eu nici nu ma gindesc la tunsul 0,saracii copii mie una nu-mi plac tunsi la 0 acum fiecare face cum crede dar nu cred ca se indeasa parul cine stie ce



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ramy-va intelegeti de minune
cred ca va distrati o gramada



ticker
mamicąde GIULIA
mai dire mai

Mergi la inceput