Mamici de Martie-Aprilie 2008!! (121)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Clau foarte frumoasa povestea!

Eu pana acum am taiat marunt marunt o salata beuf. Ma duc sa-i fac si maioneza, ca sa-mi desavarsesc opera



Kya 34+ cu Sanziana
Pana la AMR 6

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Eu cred ca fetele lipsa se pregatesc pentru 8 Martie!!!1Da, asta trebuie sa fie!!!!

Livi +40+1 ziIris Miruna

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Ia uiteeeeeeee Lyvy du-te domne cu tzitzi la sotul...ia sa ma apuc eu deeeee:

Hai Lyvy !!!

Ana 36+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Am uitat sa va mai spun ca mi-am luat si eu oficial concediu prenatal de la 1.03.08.
Daaaaaaaa, si ce sa mai zic, am primit de la firma cadou, bonuri de 150 ron, flori, cosmetice si pe maine astept si ceva banuti tot de8 martie, siiiiiiiiiiii maine imi intra si salariul, si nu stiu ce sa va mai zic, ca oricum vorbesc singura!!!!

Eu inca nu am pregatit patutul ca tot m-am gandit sa-mi fie surpriza pe cand vin de la spital, facuta de randunoi,hmmmm poate de aia nu vine barza la mine, cred ca maine am apuc si de capitolul asta, si-apoi nu mai vad alte motive de intarziere!!!!

Livi +40+1 ziIris Miruna

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Kya eu am facut un cozonacel azi...adica masina de paine a facut...nu pun poze ca va fac pofta...chiar arata suuuuuuper...nu l-am gustat inca ca nu imi place cald...sa nu mai zic cum miroase casa...mmmmmmm.

Ana 36+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Lyvy iti fac galerie si vad ca ma ignori .

Ana 36+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Ana, eu am vrut sa pun emoticon cu streptease masculin, da nu este, si-apoi ma duc eu imediat, da nu prea are ce vedea, ca la mine tot mici au ramas.

Livi +40+1 ziIris Miruna

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Naty

Fetelor vreau sa va intreb si eu ceva...secretia voastra este chiar alba imaculat...adica pe chilotel alb aproape nu se vede??? Ca eu cam toata sarcina si mai ales acum in ultimele saptamani o am cam alb galbuie...si cam apoasa...

Sper sa cititi intrebarea.


Ana 36+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

GO, LYVY, GO!!! . Si dupa ce...asa, montati patutul. Si pana maine barza e indarat in tara!

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Uf! Ca ma trage Naty de urechi!!!: Sunt aici, cu cupilu' in bratze! ...va citesc cu spor (sigur, n-o sa pot recupera niciodata tot ce s-a scris) - insa printre alaptat, nani la sincron cu pitica si activitati gospodaresti nu prea imi iese sa mai si scriu...

Pe scurt, copil cuminte si mancacios, scapat de furia laptelui, refacere dupa cezariana (marti scot firu')... si la fel de important, impresia despre Municipal este una de nota 20 - pentru cine va naste acolo, mergeti cu incredere!

Pt. Naty: Sar'na sefa, promit ca o sa incerc sa fiu mai activa pe viitor!

Pupici proaspetelor mamici, bebelusilor voinici si mamicilor pe cale de devenire

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput