Rugati-va pentru Diana! (2)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amandina_c spune:

Andrei, Laura si Diana,
ma bucur alaturi de voi de venirea pe lume a micutei Sophia. Felicitari! Ii doresc din suflet o viata lunga si frumoasa, cu sanatate, impliniri si multa iubire alaturi de familia ei. Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari, Laura !
Sa va aduca numai bucurii minunea mica, alaturi de surioara ei mai mare !
Multumim pentru veste si poze, saryta !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Bun venit, Sophia! Sa fii sanatoasa si norocoasa! Laura, cat de frumoase sunt fetele tale!

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Bun venit, Sophia! Laura, felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Bine ai venit pe lume Sophia!
Sa va bucurati de fetele voastre Laura!
Diana ce mai face? cum merge cu noul aparat?
E bucuroasa de bebita? din poze asa se vede!
Va dorim sa va bucurati de fetele voastre toata viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Iertare fetele ca n-am mai intrat sa scriu... ...
Si ca sa ma iertati uite ca va spun ultimele noutati: am vizitat papuselele saptamana trecuta si le-am gasit foarte bine.. Diana a crescut atit de mult, e frumoasa ca o printesa , iar zimbetul cind vorbeste despre surioara ei e atit de senin si plin de dragoste, iti dau lacrimile pur si simplu. Am intrebat-o daca o pot lua pe Sophia la mine ca sa nu o mai deranjeze cind plinge, si mi-a spus foarte hotarit ca nu , este surioara ei si trebuie sa stea acolo acasa la ea..
Cu noul aparat merge destul de bine, insa Dienuta a fost cam bolnavioara si din cauza asta nu prea s-a mai lucrat cu el. Acum simtindu-se mai bine, antrenamentul va reincepe, chiar daca mindruta noastra mai face figuri din cind in cind....

Sophia este o mindrete de fetita care doarme aproape non-stop daca sta la mami in brate... daca o pui jos in patut, atunci o cam inteapa spinii de acolo si incepe sa vocifereze..

Am tinut-o in brate si parca nu-mi venea sa o mai las jos.... daca era la bunuti in brate si-o ceream, bunuti fugea cu ea...
E atita dragoste in familia lor, nu pot sa va spun....

Daca nu mai apuc sa scriu, va urez tuturor sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii, pace, liniste, dragoste si mai presus de orice multa sanatate pentru voi si familiile voastre.

Va pup,
Lia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Va dorim un Craciun Fericit, linistit si imbelsugat alaturi de cei dragi!

Ii multumesc mult lui Lia ca v-a mai tinut ea la curent cu vestile despre Diana. In ultima vreme programul nostru este inca si mai incarcat, si mai haotic. In vara, cand ma gandeam la concediul de maternitate imi inchipuiam ca voi avea si timp extra, in care poate o sa reusesc sa citesc din nou o carte sau o sa vad un film- nici gand! Dar speranta moare ultima. Poate cand Sophia va dormi si ea noaptea, iar ziua nu va mai plange din doua in doua ore dupa mancare... poate cand se va termina vacanta de iarna si Diana va reincepe scoala (daca nu mai raceste)... poate dupa ce voi recupera putin din somn...





Laura


"At first, dreams seem impossible, then improbable, and eventually inevitable. " Christopher Reeve

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

Sa va aduca Dumnezeu cele mai frumoase sarbatori!
Sunteti mereu in gandurile mele!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Laura, multa sanatate si liniste va dorim! Un an 2010 mai bun si mai usor! Pupici dragi pt fete!

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multa sanatate, armonie si numai bucurii in anul ce vine !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput