Clubul moldovencelor de peste Prut (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Eh, acuma de nevoie tre sa ies din hibernare, am functie importanta, ce mai.

Aliona, saracu Amedeo, dragul de el, s-a saturat de zapada. Il inteleg perfect. Nu-mi ramine decit sa va doresc sa vina primavara si la voi cit mai curind.


------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

UAU, Nati, multe felicitari!!! De fapt, demult era si cazul... Bravo! Servici usor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxy spune:


Salutare fetelor!
Nataly felicitari pt. functie, esti sef in toata regula!
fetelor pt.mine e ok zic si pe 22, asta numai in cazul in care nu voi fi plecata prin "tarile calde", vorba Alionei, sau sa nu poata celelalte fete veni, Alinca, Veronica voi ce ziceti? cum va convine mai mult? dar sa stiti oricum ocazii vor mai fi, sau chiar ca ne imtalnim si fara ocazii!
v-am pupat!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marianca spune:

Buna frumoaselor!!!
Se vede ca in Romania a venit primavara.
La multi ani Alinka,sanatate,fericire si copii sanatosi!!!
Multumesc fetelor pentru urari cu ocazia zilei mele de nastere,noi tot o munca cu virozele,astazi e primavara si miine iarna,si acum ploua de numai,dar cind va veni vara brusc si ne vom topi.
Alice tot scoate fiecare zi cuvinte noi,si ne mira cu progresele,cei mai mari dau bataie cu scoala de zori,si apoi activitatile de dupa amiza care le au,dar si mama e cam ocupata.Sa va spun ceva,la scoala la Anca de valentine's le-au dat tema"ce inseamna dragoste"...sa va scriu ce a scris ea: Love is a heart that floats in the air.It's the happiest dream,like going to the fair.When you find out that someone loves you,don't ever complain.when someone finds out,it will a pain,so love flies in the air,like a dream at the fair!-pe mine mo dat gata nu mai spun de tatsu,si numai e clasa a3-a,eu eram mai prostuta in privinta asta in clasa a 3-a.
Acum e 5:00 dimineata tre sa plec la munca,ravin mai tirziu cu comentarii la cele citite din urma.
Sa aveti o vinere usoara si un we cit mai placut.

Some people dream for success,while other wake-up and work hard at it.
**********************************************************
A hundred years from now,the world may be different because I was important in the life of my child.
*****************************************************************************

Mamica a trei pui. Anca(15.02.1998) Vladut(12.05.1999) Alice(21.11.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Cu scuzele de rigoare, am ratat de dimineata ziua Tanei

LA MULTI ANI PENTRU TANIA!!! SA FII SANATOASA SI FERICITA, MEREU IUBITA DE BAIETII TAI, SI FIE CA NOUL CUIBUSOR SA ITI POARTE NOROC!

Am ratat si ziua de ieri, cind Ilinca lui Alionushca a facut un anisor. LA MULTI ANI PENTRU ROSCATICA CEA SCUMPA! SA AI O VIATA FERICITA, ALATURI DE PARINTII TAI DRAGI!


------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Mariana, la engleza ma pripep nu foarte tare, dar totusi am dezlegat definitia dragostei scrisa de Anca, foarte frumos!

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda

Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

La multi ani, Tania! Sa fii fericita si implinita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

LA MULTI MULTI MULTI ANI TANIA!!!!!
Multe si urari de bine, sanatate,
fericire si bucurii alaturi de barbateii tai!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

La Multi Ani Tania ,Multa sanatate, bucurii de la cei dragisi succese pe plan profesional.[flo]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Nati felicitari pentru fuctia importanta,si ma bucur ca-i iesit din hibernare.Ce mai fac micutii tai ?
Rodica felicitari pentru mica fotomodela,sa ne atati si noua pozele daca le ai.Mai pune poze si cu junioara frumusica.
Marianca Anca la tine compune versuri ?am vazut ca rimeaza,foarte frumos ,incurajeazo sa scrie cit mai mult,ca are talent.Multa sanatate la bolnaviori.
Aliona lasa ca nu mai ieste mult si o sa va bucurati si voi de primavara.Cred ca la voi sint strazile curatate imediat de zapada nu ca la MD,unde nu poti iesi cu masina din troiene.
Alincic am iesit si eu cu masina de 2 ori pe linga casa si deja cu peripetii.I-am zis sotului sa-mi fac un placat cu "student driver" ca sa nu ma buseasca asta care zboara .Cit mai ai pina la examen ?
Tania in care "tari calde" planuiesti sa ajungi ?

La noi nimic nou,azi sortez si jucariile copilului si maine mergem la goodwill.Imi pare rau ca MD e asa departe ca le-as da la copii care au mai putine sau deloc.

Mergi la inceput