Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Noapte buna Mary, maine are Teuta si vaccin, nu? Sa treaca fara neplaceri pt. micuta

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu de ieri ma chinui sa invat sa lucrez in AutoCAD si sunt bagata in ceata rau, faza nasoala e ca trebuie sa reusesc sa invat partea in care se fac harti pana la sfarsitul lunii , ca pleaca "profa" din tara si din cartile alea nu pricep nik , asa ca..., cum prind un pic de timp liber exersez la greu, offff, ca multe comenzi mai sunt...

asa ca dca o sa apar mai rar pe aici sa nu ma dati la disparuti si nici suparata pe voi nu sunt , dragele mele dar o sa incerc sa scriu macar cate un mesaj , ca sa-mi iau doza de drog


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Prisi, Diwana
Maria bafta maine la revizie!

Cred ca parchez si eu ca sunt cam obosita. Imi vine s aimi parchez si degetele pe undeva ca sa dorm si eu ca omul si promit ca le iau inapoi maine dimineata. Offff. Ce bine ar mai fi. Sper sa dorm cu grija si sa nu ma agatz de ceva ca sa-mi piara tot somnul.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

am vazut ca vorbiti de intalneala, unde, cum? ca vin si io....nu pot sa mai ratez una..., da-ti si mie un semnal daca nu apar pe aici



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Prisi, sotul meu e inginer constructor si lucreaza aici in proiectare numai cu autocad. Mie mi se pare tare dificil . Mereu il intreb: iar tragi de atele alea? Ca mie asa mi se pare totul. Si el una doua clic colo, clic aici, imaginea in ansamblu, ba detaliat etc.
Bafta mare.
daca ai ceva de intrebat si nu te descurci, da o strigare si cer consultanta de la sot.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Exact, felicitari pt. iepuroaica Teuta. Si noi ne-am iepurit din 29 februarie si il asteptam pe no. 2 cat de curand

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by diwana

Exact, felicitari pt. iepuroaica Teuta. Si noi ne-am iepurit din 29 februarie si il asteptam pe no. 2 cat de curand

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)



Si taceai malc nu ziceai nimic. Atunci felicitari ptr ! Sa il stapaneasca sanatos, dragul de el.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Nana odihna placuta. Nu poti sa dormi cu niste sosete mai groase ca sa nu te agati? Maine va fi mai bine

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Multumim Nanuta

Prisi, mult succes si muuuulta rabdare. Hai ca totul se invata. Chiar am vazut un documentar cu "Human mind" si cica doar la inceput e mai greu pana se formeaza legatura dintre neuroni, ca dupa aia merge din inertie. Asa ca baga tare sa-ti legi neuroni

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Nana multumesc mult, eu invat de la cumnata mea care e tot inginera si care s-a gandit sa emigreze putin, tocmai in Australia, probabil ca o sa mai invat si pe mess, dar in lipsa ei poate am sa mai pun o intrebare, doua

faza e ca ea il ajuta pe nashul meu cu niste harti si pana acum nu s-au gandit ca pleaca, de fapt toata lumea a sperat sa nu plece, iar acum o sa incerc sa-l ajut eu, sper sa reusesc ..... cica nu e foarte greu , tine de exercitiu

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput