Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Ramonaiani, felicitari pt. zugravit si mult succes in alegerea mochetei

Danyelle, bine ai venit impreuna cu dulcetica ta

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Vroiam sa o astept pe Piciulika (daca intra ca aseara, pe la 1-2 noaptea...) dar vad ca nu mai rezist. Asa ca va urez noapte buna si somn linistit (de cand mananca cereale, doarme si Eliza mea pana dimineata la 5 - 6)

Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Noapte buna Ramonaiani si Dana

Lavinia, eu in Cluj nu l-am dus decat la pediatra lui, dar l-am dus in Bistrita la 3 doctori, si in Tg. Mures la unul. La Cluj n-am mai ajuns ca,,,, chipurile am venit acasa de Craciun (si nu m-am mai intors) Insa maine mergem iarasi la unul din cei 3 loco, si urmatorul pas este probabil un ORL-ist, dar asta la Cluj. Apropos, stii pe cineva bun?

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Nana

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

offff,mai NANA SUPERMAMA prin cate trebuie sa treci si tu ,imi pare rau pentru suferinta ta ,dar jos palaria in fata optimismului tau ,ai mare dreptate -treci tu si peste asta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

DIWANA multa sanatate micutuluiRARES

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Multumesc draga mea Mary

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna seara dragele mele

am reusit si eu intr-un sfarsit sa citesc ce s-a scris azi, muuult, am vazut ca iar avem bubulini bolnaviori in "familia" noastra , asa ca le doresc multa multa sanatate si insanatosire grabnica
Nana te admir mult pentru toata puterea pe care o ai, dar Doamne Doamne va rasplati asta cu varf, mamica luptatoate si grasunul adorabil si sa se faca repede bine sa va aduca linistea de care aveti atata nevoie

Maria eu sunt in urma rau, dar felicit si eu printesa Teutza pt primul dintisor

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ma bag la nani ,maine dimineata la ora opt ma duc cu Teuta la revizia de 6 luni.
NOAPTE BUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mai Maria, apropo, f frumos nume, asa o cheama pe mama si asa mi-ar placea sa o cheme pe fetita mea , felicitari ptr , ca nu am apucat s aiti spun. SI eu il pandesc pe fluturas sa vad cand ne face surpriza. Sigur o sa fiu tare emotionata!
Duamna Teo, mami de Mihnea, dau o strigare: da pe fast sterilizarea biberoanelor si haide la schimbul 3.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput