Durerea unei pierderi de sarcina (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

michelle, draga mea, acuma am citit ultima postare, of, atit de rau ce-mi pare....dar vezi tu pe 10 nu mai pleci de la medic fara explicatii concrete de ce nu mai ramii, cind inainte ai ramas asa usor. intre timp ai nascut, ai facut analize si tu si sotul, vezi tu ce-ti zice.te pup si te string tare in brate

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

LA MULTI ANI !In loc de martisor va daruim o floare .Sa aveti o primavara frumoasa precum ghioceii.

Mihaela si Teodora Ioana (29.09.2007)
http://community.webshots.com/album/560608464rHUeBp?start=36

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna dimineata, fetele mele dragi si sufletiste!
Azi e prima zi de martisor!Desi vremea nu prea ne aduce vesti de primavara, macar sufletul nostru sa primesca cate un semn si sa intinereasca, sa inverzeasca, sa aiba puterea de a gasi acea farama de speranta, aceea care va naste mugurul vietii!
Va daruiesc cate un martisor si odata cu el dorinta mea de a va vedea pe toate fericite si implinite!
Va imbratisez pe toate!

Mariaanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

LauraIoana-stiu ca nu ai vrut sa ma superi in nici un caz si nu m-am suparat deloc pe tine sau pe altcineva ci doar am vrut sa spun ca nu as fi putut sa ma bucur de o eventuala vreeme frumoasa cand eu sunt atat de dezamagita din nou.Mersi pentru gandurile tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Buna dragele mele!
La multi ani de 1 Martie! Sa aveti o primavara frumoasa ca voi si sa fiti fericite!
E frumos afara, foarte frumos. Stau in rochita prin casa, ca sa simt primavara. Dar si cu sosete, ca mi-e totusi frig. A venit primavara!

Ninia
http://dw.daisypath.com/sj4jp2.png
http://tt.lilypie.com/k8fVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia81-nu era nevoie sa se intample toate astea ca sa stiu sa apreciez fericirea pentru ca oricum stiam si asa...Nu mai cred ca va la mine va mai veni soarele vreodata!De ce sa cred asta cand realitatea imi arata contrariul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

L5845-asa este cuvintele sunt prea sarace sa exprime ceea ce simt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Pepsi-nu te-am laudat numai asa te-am laudat pentru ca asta e realitatea,in ochii mei esti o femeie extrordinara,luptatoare!tu faci totul pentru copii tai si pe langa ne ajuti si pe noi foarte mult cu cat un cuvant de alinare!Tu ai scris cand ai fost bolnava si gravida si speriata numai tu stii cum ai stat,tu ai scris si inainte sa pleci la spital,inaiante sa nasti,cand ai venit acasa apoi si tot asa ne-ai scris mereu.Pe mine una m-ai ajutat si ma ajuti enorm de mult,sper sa iti pot multumi vreoadata indeajuns!te imbratisez cu mult drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Cristina26-multumessc pentru gandurile tale bune!M-am programat pebntru 10 martie la doctor,sper sa ma ajute ca alfel ajung la psihiatrie ca nu mai rezist!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia81-ma bucur ca la tine a venit primavara!la noi a fost furtuna azi noapte si s-.a anunatat si in weekend tot furtuna.Se potriveste de minune cu starea mea!

Mergi la inceput