* Gravidute & Mamici de Iasi (32) *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

miha ce bine seamana amira cu robert! robert avea parul putin mai lungut... pentru amandoi! si pentru tine, poate asa nu ma mai tii cu mana intinsa...

ati fugit? dupa canapele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu-s aici, n-am plecat nicaieri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Si eu tot pe aici...eu nu stau cu farfurioara intinsa caci nu cred sa mai aiba de dat Miha ceva la ce "burtica" ne-a aratat...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Diana , au adormit zgatiile?
Ralu, adica care v-ati adunat de la Mall...?

Michelle, Simo...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by addiana

miha ce bine seamana amira cu robert! robert avea parul putin mai lungut... pentru amandoi! si pentru tine, poate asa nu ma mai tii cu mana intinsa...



Esti tare draguta!
Ti-am dat cu vreo 2 pagini in urma un tort intreg.Mai vrei?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Miha, ala era cu fundita roz... ne parea rau sa-l taiem noi... asa ca mai bine cu feliuta...

Celia, adica eu cu sotul ne-am adunat :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Miha, ala era cu fundita roz... ne parea rau sa-l taiem noi... asa ca mai bine cu feliuta...



Taiati-va singure,ca mie mi-e lene sa ma ridic.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Miha, de cand esti lenesa? Ca eu te stiam fata harnica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Miha, de cand esti lenesa? Ca eu te stiam fata harnica...



La ora asta nu mai sunt... Plus ca ma cam doare capul,cre ca m-o lovit primavara. Si am o stare de ...asa fara motiv...Cred ca ar trebui sa merg la culcare,poate maine va fi mai bine...

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Miha , cred ca de la oboseala ti se trage ca sigur ai stat la bucatarisit pentru musafiri plus doi copiii si astea dupa schimbare...asa ca ar trebui sa te odihnesti si sa astepti primavara ok.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput