Mamici ce asteapta al doilea copil (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Claudia,am reusit asa vad pozele.Foarte preocupat StefanN-am putut sa ma uit la poza cu pizza,dar cred ca saptamana asta voi fac si eu
Un pentru fiecare mamica!Iulia @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Buna dimineata fetelor!
Am citit acum din urma si ma bucur ca toate sunteti bine.
Eu nu am avut timp sa intru dar nici noutati nu am. Totul este bine , asteptam echo si caldura.
Va pup si va doresc o saptamana superba.

Bebe 2
Crengu 18+ cu si mami lui Cristian(aproape 5 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ada_S spune:

Neata mamici aici suntem si noi..........musafirii au plecat ieri asa ca acum sunt putin mai libera, noutati nu avem, am intrat doar sa va salut, astept noutati de la voi.

Ada 18+ mamica de baietel (25.06.2006)
BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Salutare si de la noi!
Azi vom ajunge si noi acasa, abia astept ca Dragos si-a dat tot programul peste cap!
Eu ma simt destul de bine, mai am greturi, dar suportabile. Peste vreo 2 sapt. vreau sa ma duc la o ecografie si sper sa vin vesti bune!

http://b2.lilypie.com/M6hZp3.png [Dragos]
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Va doresc o saptamana grozava

Oana 25+, mamica de Paul-Victor (21 iunie 2006)
Priveste partea buna a lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khrisu spune:

Multumesc de incurajari. de cateva zile ma simt mai bine.

Va rog sa ma ajutati cu niste informatii.. cine stie unde-l gasesc pe dr Herghelegiu in afara de euroclinic. Am sunat azi la euroclinic sa-mi fac o programare pt morfologie fetala si nu mai e liber pana in octombrie Eu voiam o programare prin luna mai.

Va multumesc!

KHRISU 9+, mamik de baietel (21 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ada_S spune:

quote:
Originally posted by khrisu

Multumesc de incurajari. de cateva zile ma simt mai bine.

Va rog sa ma ajutati cu niste informatii.. cine stie unde-l gasesc pe dr Herghelegiu in afara de euroclinic. Am sunat azi la euroclinic sa-mi fac o programare pt morfologie fetala si nu mai e liber pana in octombrie Eu voiam o programare prin luna mai.

Va multumesc!

KHRISU 9+, mamik de baietel (21 ian 2007)



Ma bucur ca esti mai bine Krisu, iar in leg cu doctorul deschide si tu un subiect pe tema asta poate renunta careva la programare.

Ada 18+ mamica de baietel (25.06.2006)
BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

o saptamana super si de la noi!
khrisu,sper sa reusesti cu programarea!Iulia @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess4u2000 spune:

Buna fetelor!

La multi ani de ziua primaverii!!!

Eu am revenit cum ziceam sa va zic ca am trecut de amniocenteza, lucru cam neplacut dealtfel. Macar sa am rezultatele bune, ca nu mai conteaza altceva.
Please, cine stie de unde sa imi cumpar si eu ciorapi (dres) pt. gravidute, ca astia clasici ma strang deja.

Va doresc tuturor numai bine. Sunt atat de concisa fiindca e a treia incercare de a scrie un mesaj si nu stiu de ce, ma arunca afara de fiecare data, adica se pierde ce scriu.
Va pup si sa ne auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ada_S spune:

Buna mamici, se pare ca ne-am cam pierdut inspiratia..........dar e de inteles caci suntem mamici experimentate nu prea mai sunt noutati asa cum e la prima sarcina si ca atare nu prea mai avem despre ce discuta. Ne-am facut recapitularea si acum ne-am reamintit totul asa ca............
Ce diferenta e fata de prima sarcina....si in spital cand ma intalnesc cu gravidute se vede pe ele care sunt la prima sarcina si care nu. La prima sarcina parca te simti mai speciala, traiesti totul mult mai intens, emotiile sunt mai mari deoarece nu sti cum te vei descurca cu noul membru al familiei..........eu cel putin asa eram, acum sunt oarecum mai retrasa dar imi face asa mare placere sa vorbesc cu o graviduta care e la primul copil, nu stiu de ce ma apuca nostalgia.


mess4u2000, eu inainte sa trimit mesajul intodeauna ii dau un copy ca am patit si eu sa imi dea eroare si asa salvez ce am scris astfel ca pot incerca de mai multe ori fara sa rescriu mesajul.


Ada 18+ mamica de baietel (25.06.2006)
BB2

Mergi la inceput