Timisoara, Impreuna...de Martisor! ( 86 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Lore, stiam eu ca de somn nu gasesc calea buna de exprimare ... mai inalta si mai blonda nu era in sensul "manechin" ci pur si simplu cred ca in imaginatia mea aratai asa, mai Ofelie, mai vulnerabila. Albumul tau se incarca, cel putin la mine, ff greu, adica uite, de 10 min il las, am dat refresh de vreo 3 ori si .... nimic. Probabil ca de asta nu l-am vazut nici data trecuta.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Vai de geamurile mele,vino tu la mine sa ma ajuti Lore dar daca iti spun cate geamuri am,numai vii de aia mie si groaza sa ma apuc,se incarca si la mine greu albumul cu toate ca eu l-am mai vazut eu stiam perfect cum arati ,numai culoare parului e alta si frizura .
Mihi Helmut habar nu are de religie,niciodata nu a fost la biserica,e din 91 aici,dar nici ai lui nu au treaba cu biserica,bine ca ma stradui eu ptr copii sa invat ceva si nici la tine nu vin sa te ajut la geamuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Hai mai ca mai pun odata linkul cu albumul http://129164.gapo.ro/,poate asa se deschide mai usor.
Si sa stiti ca eu mi-as dori sa fiu asa cum ma vedea Danitin,sa nu crezi ca eu m-am suparat,eu eram doar curioasa.

Va pup pe toate si o zi buna .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Lore, acu se deschide, da vad numa o poza mica intr-un colt si in rest pagina neagra pe care scrie Pagina nu exista pe server. Navigati prin site folosind link-urile din aceasta pagina sau cautati informatia dorita cu ajutorul formularului de mai sus. Si sa stii ca imi place mai mult cum esti decat cum erai in imaginatia mea.

Clau, te rog eu mult, trimitr-ma la treaba!!!! TREBUIE sa merg la Calor sa rezolv debransarea si pana la banca cu actul pt credit, da-s asa de ametita si cu starea aia naspa de raceala ca nu-mi vine sa ma extrag din scaun... oricum la 12.30 trebuie sa fiu la stadion asa ca ar fi cazul sa le rezolv pe astealalte 2.

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Da clic pe numele meu acolo sus!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Dano ia-ti talpasita si tunde-o si rezolva-ti problemele fata draga ca daca nu tu atunci cine, nu inainte sa-mi spui ce e ala socan sau cum ai scris despre givaneala ala unde se tine?ca nu am priceput,da pe mine ma trimite cineva la treaba cama laud aici de cateva zile si nu fac nimic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Lore la inceput nu aveai atatea poze sau nu m-au uitat eu bine,nu pot decat atat la pozele tale de familie ,imi pare tare rau,nu are sens sa spun mai multe sa nu gresesc cu ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

la o givaneala pra socac = la vorba pe strada

Am fugit la munca

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hai salutare gagici...am avut ceva treaba,iar acuma stau si uploades la greu poze si filmulete....o sa le pun sa vedeti,unele in text,altele in semnatura,daca aveti timp si va intereseaza...
Poze :

Ziua lui Alex,

Tendinte in coafura si moda in 2008 ,


La patinoar


si filmuletele la semnatura...




Ana-Maria,mami deAlex&Luana
www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=5382628" target="_blank">La patinoar 1
www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=5382729" target="_blank">La patinoar 2
www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=5382852" target="_blank">Alex la patinoar
www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=5383002" target="_blank">Luana la patinoar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Poftiti la www.onetruemedia.com/shared?p=5223d14fa5c3ef8e9fd613&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">sucituri banatene cu zar a la Claudia

si mai pe seara vine altceva,pofta buna pana atunci,is calde

Mergi la inceput