Clubul BRASOVENCELOR! (5)

Clubul BRASOVENCELOR! (5) | Autor: blackgirl0

Link direct la acest mesaj

Capitol nou-nout!

continuare de la capitolul 4

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

salutare brasovence!
ce mai faceti?
eu nu am mai avut timp sa intru, din cauza programului incarcat!
deocamdata e bine la noul job, imi place ce fac, imi place colectivul!




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Buna!
Mi-am notat adresele si o sa merg pe la toate magazinele. Nu stiu daca varianta cu "comanda" m-ar ajuta. Noi stam in Sibiu si nu stiu cat de des pot merge la Bv la probe. Dar o sa vad cum e treaba!
O sa va tin la curent daca gasesc ceva pe gustul meu. Poate o sa fac si o poza...



Noi doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Vine primavara (cine zicea ca e departe??). Singura problema este ca vor desfiinta patinoarul de la 1 martie... pacat...

Va doresc o saptamana super!!

Nicoleta 32+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Eu atatea mi-am pus in cap sa fac: patinaj, poiana, drumetii si cand vine sambata dimineata dormitam in fata teve-ului! Zau ca sunt o neserioasa! Sper ca odata cu soarele acesta primavaratic sa imi revina si mie chefu' de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Ce ziceti de primavara asta timpurie de la noi? Mie nu-mi place. Numai belele aduce... Stefan sta azi acasa ca are nasul infundat, a sforait azi-noapte... Am zis sa vedem cum se simte, daca e ok maine merge in continuare la gradi, daca nu, mai sta si maine acasa, poate si vineri... sa ii dam timp sa isi revina. Adevarul este ca am tot vazut dintre colegii lui tusind si cu muci... speram sa nu ia nimic, sa fie rezistent... O fi fost asediat din multe directii si uite...

Important este ca sunt doar muci, pofta de mancare este tot cam acolo...

Voi ce mai faceti? Copiii vostri sunt ok?

Nicoleta 32+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Cred ca s-a dat drumul la Muci prin oras! Serios acum, la cati copii mucoshi am vazut, inclusiv cei doi nepotei ai mei! Febra ioc, ceva tuse seaca, pofta de mancare prezenta, scaune ok, muci en-gros!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_io spune:

'na ziua!
am lipsit ceva ani de pe aici, deci nu imi fac iluzii ca m-ar mai cunoaste cineva
abia am gasit un coltisor unde sa ma bag, aici, imi iau un scaunel si stau cuminte .

aud ca tropaie virusii prin bv, nasol, asa e primavara.
care patinoar se desfiinteaza de la 1 martie? ce patinoar mai exista in bv? io mergeam sub tampa, in "agrement", si in poiana....puneti-ma si pe mine la curent putin .

gata, fug, ca am primit cadou de la finante o caruta de hartii pe care tre' sa le completez si sa le mai si trimit.
azi!.
pupaciuni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Ioana, bine ai revenit. La 1 martie se inchide patinoarul din Racadau. De anul trecut chipurile avem mai multe patinoare in Brasov. Eu stiu cel putin doua: unul in Racadau si altul in parcul Tractorul. S-ar putea sa fie, dar nu bag mana in foc, si la Olimpia pe terenurile de tenis si langa Sala Sporturilor. Cel de sub Tampa nu stiu in ce stare e. In Poiana e ok.

Acum ca te-am pus la curent cu stirile din patinajul local, iti doresc spor la completat hartii. Si in Deutschland tot asa cu hartogaraia?

Nicoleta, noi cu febra, nu ne incurcam cu lucruri marunte cum ar fi mucii . Astia mai incolo. Acum abia se coc .

Pupici si sanatate!

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)
FOTOGRAFII BLOG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_io spune:

vai mama ce de-a patinoare noi prin brasov! sa traiasca si sa mai creasca
multam de urari, bine v-am regasit!
daaaaa, si in nemtia tot asa cu hartogaraia, cu deosebirea ca nu te duci sa stai la coada cu hartioarele, le pui la posta....si 80% din ele le poti trimite online

ce ce ce cine se coace? mucii? se coc si apoi cad? spor la vindecat, care din pitice e cu celsiusii multi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Pai au fost amandoua cu febra, dar acum a ramas cea mica. Speram sa treaca mai repede. Maine (adica azi) avem carnaval la gradi: Sorina e "cufita losie" .

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)
FOTOGRAFII BLOG

Mergi la inceput