Se poate ca o nasa ,sa nu mai fie nasa?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GGina spune:

Bine daca vrei sa ai tu ultimul cuvint ,nu-ai decit.Pentru mine subiectul e inchis demult.
Nu am vrut toate astea, tu ma-i fortat .Ti-ai deschis pMul?

[quote]Daca pe acea nasa o mai consideri inca nasa copiilor e nasol, ca totul se intoarce impotriva ta. Daca nu o mai consideri , asa cum ziceai , atunci ai mana libera de la Dumnezeu sa zici ce vrei tu .
--------------------------------------------------------------------------------[/quote
Cuvintele astea te-au incriminat.Dar cum tu zici ca esti un om bun ,te cred.
Ti-am scris un email ca pe Pm nu am avut cum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

quote:
Originally posted by GGina

Bine daca vrei sa ai tu ultimul cuvint ,nu-ai decit.Pentru mine subiectul e inchis demult.

[quote]Daca pe acea nasa o mai consideri inca nasa copiilor e nasol, ca totul se intoarce impotriva ta. Daca nu o mai consideri , asa cum ziceai , atunci ai mana libera de la Dumnezeu sa zici ce vrei tu .
--------------------------------------------------------------------------------[/quote
Cuvintele astea te-au incriminat.Dar cum tu zici ca esti un om bun ,te cred.
Ti-am scris un email ca pe Pm nu am avut cum.







Se intoarce impotriva , ma referam la ... minti si improvizezei pe ritualul botezului copiilor tai, dar nu prea te intereseaza , daca intr-adevar iti pasa nu minteai. Si, mama mai zice ca, daca ma duc la biserica cu aceste dovezi in fata altarului atunci cind se desface juramantul si le citesc , iese urgie pentru ca eu port un prunc in mine si nu mint ,dar ce-ti pasa tie, te-ai rugat tu vreodata pentru mine? sau pentru cineva anume?( in afara de copiii tai, ma refer), s-a rugat mama ta vreodata pentru copiii mei , asa cum a facut mama mea si eu cind era copilul tau bolnav?
Ma rog, pentru tine cel mai mult conteaza orgoliul si rautatea din tine, exact cu asta ai inceput la Politia Moravurilor si tot cu asta s-a terminat.
Nu ma intereseaza sa discut cu tine in particular, nu te mai obosi cu mailuri.




un burtoi de 32+ cu Mademoiselle.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

De ce recunosti pe pm si nu aici in fata lumii??

Bine ca recunosti ca nu te-ai rugat niciodata pentru copiii mei, ca ea nu mai stie nimic de mine, demult.

Zici ca l-am blestemat, ia zi cum, dar spune adevarul .Si, pentru greseala pe care am facut-o, eu, ti-am cerut iertate demult si la biserica m-am rugat sa ma ierte, tu vii si-mi spui ca rugaciunile mele pentru el atunci cind a fost bolnav , nu conteaza ca l-am blestemat si , ca este egal cu 0, pai daca este egal cu 0 si nu mai conteaza de te ridici cu pretentii dupa atatea ani, minti, ameniti, te plingi in fata fetelor , plus ca vrei sa-mi stii si gradul de credinta.
O rog pe mama sa-i stearga din acatistul de sf. Anton. ca pentru tine rugaciunile nu conteaza.
Nu-mi vine sa cred cit de rea esti, imi zici sa te las in pace si, sa am grija de sarcina , sa nu-mi mai fac nervi...

Rea esti doamne.
Subiectul poate fi mutat la ZZ sau inchis.

un burtoi de 32+ cu Mademoiselle.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Subiect inchis la cererea autoarei. Nu l-am vazut mai demult ca l-as fi inchis de la pagina 1.
Rafuielile personale se rezolva in afara forumului.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput