cursuri de inot Bucuresti

cursuri de inot Bucuresti | Autor: monaraus

Link direct la acest mesaj

Fetita mea implineste 4 ani la vara si as vrea sa inceapa niste cursuri de inot. Mi-ati putea recomanda ceva? Mii de multumiri.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxannna spune:

incearca la lia manoliu.am o prietena care isi duce copilasii acolo si e super ok.in vara il duc si eu pe baietelul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortez spune:

Depinde in ce zona stai, in sectorul 6 se tin cursuri de inot la strandul Moghioros si la Strandul Crangasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaraus spune:

parca mi-e frica la strand......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

depinde in ce zona stai
in militari este un complex cu bazin de innot ceva cu 2000 se cheama nu mai stiu, acolo merge vlad de la gradi la curs de innot!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Si mai aproape de sectorul IV, ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

mai aproape nu exista...stau la Brancoveanu si duc fata la Lia Manoliu

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaraus spune:

anca, noi stam chiar in militari, langa cora, unde anume este bazinul? imi poti da adresa? mii de multumiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

quote:
Originally posted by monaraus

anca, noi stam chiar in militari, langa cora, unde anume este bazinul? imi poti da adresa? mii de multumiri



Mona, si noi vrem sa mergem la acest club, se numeste tenis Club 2000 si este chiar la capatul Bvd. Uverturii, pe str. Gabriela Szabo. Fetita unor prieteni buni merge acolo de 3 ani, face deja performanta si sunt foarte multumiti (ea avand 8 ani).
Eu am intrebat, dar mi-au zis ca pana pe la 4,5 - 5 ani nu primesc decat in regim de lectii individuale, care costa enorm: aproape 12 mil pe luna pachetul de 20 lectii. Dupa aceasta varsta se primesc in mod normal in grup, iar tariful devine rezonabil.
Si noi facem 4 ani in vara si o sa incercam sa mergem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

acolo este asa il cheama tenis club 2000, dar vlad merge cu gradinita si anul trecut am platit 160 ron pe luna 10 sedinte!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaraus spune:

anemona, si noi facem 4 ani in iunie. Tinem legatura, poate intram in acelasi grup.
Stiti cumva daca se fac cursuri si pentru adulti?

Mergi la inceput