Casnicute sexy(162)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doibebei spune:

Secretoasa de sor-mea nu ne zice nimic uite si tu Monica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Am fost la cumparaturi, iar la un moment dat zice ``hai sa intram si aici, nu avem nevoie numai de 2 lucruri`` si-am stat 20 de minute in magazin . Am facut curatenie in beci, el mi-a aranjat prin frigider, l-a spalat, a dat cu aspiratorul, iar ca rasplata eu am gatit.
Maine mergem la plimbare , daca mai e soare , dupa-amiaza mergem la solar-sauna-masaj si el doreste sa mergem seara la retaurant. Eu am cumparat deja ingredientele pt. masa de maine ( daaa am dat in bucatareala)...asa ca ramane iesirea pe luni.

Danutza hai la povesti

Nu v-am povestit ca misterul are un prieten imaginar. De cateva seri sta sub calorifer, maraie peretelui si cauta nu stiu ce in parchet . Azi am fost cu el afara si vine o doamna cu un pitbull ( adica era o ea) spre noi si eu speriata sa-mi iau misterul in brate. Pittbulita s-a pus pe burta si a inceput sa se rostogoleasca si sa-l cheme pe balu la joaca. Am ramas masca

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

A plecat Liana la unguri?

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:


doibebei, stai linistita ca a ajuns bine sor-ta , pe la ora

23 cred , au mincat ,am mai povestit un pic si au mers acasa ,

si azi dimineata au mers la o plimbare la WIENA.


gyongyi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Monica ,vreau sa te intreb si eu ceva !

am si eu masina de facut piine marca Hausmeiter,

si nemultumirea mea este ca nu se coace si deasupra,

asa ca dedesubt si in lateral . In rest e ok . Am vazut

ca si piinea , coapta cu masina ta , arata la fel.

Intrebarea este: asa trebuie sa arete , cind e coapta ?

sau ?...









gyongyi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:


DANELUTZA,dar ce e cu tine?..de ce nu mai scri nimic pe la sexoase?...hai ca ne e dor de tine si de Isa

MIHA,sper sa va puneti cat mai repede internet!

Azi am facut si eu mancarica,bors de vitel,papricas de pui,salata orientala de cartofi si chiftelute...pt cateva zile avem mancare...uf...nu mai stiu ce sa gatesc....ah,si mai fac maine si o prajiturica,Alba ca zapada,mi-a facut pofta GIORGI

Va pup pe toate!!!...sa auzim numai de bine!!!



Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor
doriti?
atelocin, painea mea iese asa pentru ca asa vrea sotul meu nu vrea coaja f crocanta...stiu(de la daneluta) ca exista diferite "grade" de coacere pentru coaja, daca o vrei mai coapta(mai colorata) trebuie sa setezi masina.
la noi e f frig...mai tarziu am vrea sa mergem sa patinam
va
sa aveti o Duminica minunata

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Asa este Monica , masina are mai multe grade de coacere ,

de exemplu a mea are trei , light,medium si dark,dar problema

e ca deasupra tot deschisa ramine la culoare , in rest e ok.

Danelutza daca ma poti ajuta in legatura cu aceasta problema ,

iti multumesc .

,





gyongyi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

atelocin, la bucatarie este un subiect masina de paine, poti cauta pe-acolo sa vezi daca este vreo sugestie ref "problema" bronzarii

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neata

Mai fetelor, am avut neste zile de kko si n-am vrut sa vi le stric si voua . O sa-mi treaca, am avut razboi cu Isabella, iar ca sa nu-i dau vreo citeva la fund am plins eu ca nebuna si am mai si urlat ca ma durea capul. Drept pentru care ieri, a fost rindul printesei sa urle. Mi-a trintit usa in fata, a urlat in camera ei din toti bojogii, urla sa-i dau apa ca ea nu putea sa-si ia sticluta in mina, ce mai crize de 14 ani si n-are nici trei . Apoi astepta s-o mingii, a venit ca pisica si s-a prins de picioarele mele s-o mingii, dar m-am tinut tare, i-am spus ca sint suparata pe ea

Atelocin vezi ca unde sint gradele alea de coacere, cel putin la masina mea asa este, arata deasupra o culoare, eu apas unde e mai inchis la culoare ca sa iasa mai bronzata. Sper c-ai priceput ce vreau sa zic. Incearca asa, sa vezi ce culoare sexy da la piine

Cuscra sa inteleg ca te mutasi ?! Sa pui repejor internet, ca altfel trebuie sa strig la cumatra ta sa ne dea noutati despre tine.

Mirela mai ai un pic si il opereaza pe Robert. Sanatate multa.

Monica am vazut ceva delicios la culinar, miine le construiesc, daca-mi ies iti arat si poze

Liano sa inteleg ca te unguresti din nou ?! Sa dea DD bine.

Georgico am primit si eu flori de Sf.Valentin, greseala soatei a fost ca a luat doar un buchet, deci... mi l-a furat Isabella. Stringea buchetul in brate de se uita toata lumea la ea, asa a mers pina acasa cu el si mi-a comunicat "e mio", adicatelea e al ei. Eu m-am ales doar cu pizza de la restaurant din care a papat si Isabella ce era mai bun pe deasupra .

Miki spor la bucatareala, sa ne bagi si noua sub nas ce ai construit. Apropo, am vazut ce pregatisei pentru sexoase de Sf.Valentin, foarte, foarte apetisant

Va tuc pe toate, mai vorbim cind ne intoarcem de la biserica.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput