FIV in Ungaria 33

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

Mi-ka - am vorbit cu Zadori si a spus ca sigur sunt gravida. M-a programat in 27.02 la eco. Nu ma mai duc in 22.02 la Stanescu.
Dariaioanaxx - multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

miha abia astept sa ne spui..tin pumnii..si poate ne vedem de data asta..te pupp



Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu

Putin cu putin se aduna marea...




"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.bratu spune:

Buna fetelor,

Felicitari gravidutzelor si multa sanatate voua si la bebei!

Alla 77 - am fost saptamana asta la Szeged si mi-am facut programarea ptr laparoscopie in clinica de ginoco de langa Kaali.
E curat, iti pun 1000 de intrebari si faci tzspe analize si da, exista spaga...
Oficial laparoscopia costa 75.000 forinti dar va trebui sa platesc si patul de spital cam 10.000 pe zi.
Spaga e si ea prezenta: 200 la profesor, 50 anestezist si ''ceva'' la asistente.
Nu-i bai! Vreau copil si asta conteaza asa ca banii se fac/se duc dar copilul ramane. M-au programat la internare in 2 martie, in 3 ma opereaza si daca sunt ok plec in 3 sau in 4 dimineata.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

alina.bratu - multa bafta! Sa nu-ti fie frica ca nu ai de ce. Dupa ce ajungi acasa o sa incepi sa simti ceva, dar macar esti acasa. Sa-ti faci 2 litri de ceai chimen. Dupa ce iesi din operatie sa-ti umezesti numai buzele cu ceai si dupa cateva ore poti sa bei. Eu de dupa operatie pana a doua zi pe la 11 am baut numai ceai ca sa am vanturi. Altfel nu-mi dadeau drumu acasa. Dupa aceea am inceput cu putina zeama de supa si dupa alte cateva ore cu galustele din supa si un pic de carne fiarta. Probabil ca ti-au spus si tie, in seara dinaintea operatiei sa iei o cina usoara si de la 23.00 sa nu mai bei nici un lichid.
Mie nu mi-a fost rau si mi-am reluat tranzitul intestinal din a 3-a zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

TANYUTA Multumesc, sper sa fiu cu noroc pentru toate fetele.
ALINA BRATU cam mult te costa laparascopia in Ungaria. Conditii foarte bune sunt si la clinica Brol din Timisoara. Platesti taxa, nu mai dai spaga, dar esti tratata cum trebuie.2 in camera, televizor, curatenie nu am avut de ce sa ma plang (totul a fost in octombrie 2000) acum sunt sigura ca arata si mai bine clinica.
BORZASIMO cand incepem galeria pentru tine?
LIANA pe unde esti ?
CRISIS, ANDICU, PUSSI, LELIUTZA, LENY, TIA, DANIELA SI TOATE FETELE


Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Bunaseara Fetelor
Adaca nu stiu exac cind va fi, cred ca luni sau mai exact marti imi face punctia depinde de ziua de maine ce vede la eco eu sper ca totul sa fie ok
MI-Ka,Leny, Andicu, Daniela76, cris, Adaca va multumec la toate
Liana tu ce mai faci? unde esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

salutiiiiiiiiiii,

miha, tuculucu! felicitari buticoaselor! sarcini usoare si bb-ici sanatosi!
miha eu am avut valoarea in Z13 dupa ET.. 772, daca te ajuta la ceva.
borzasimo tin pumnii la punctie!
adela multumim de noul capitolsa fie cu noroc
leliuta iti las un tie un ginerica de de la Adela, ma multumesc doar cu unul
legaturoooooooooote pupam!
andicule ce mari sunteti si ce multe faceti
tanyuta ce bine ca mai stim ceva de voi!
daniela voi cum sunteti?
Mika, tia mai stiti cate kg. ati avut la 3luni? ca noi sapt. viitoare facem 3

noi suntem bine, ce e minunat... e ca fetele sunt din ce in ce mai curioase una de cealalta...isi zambesc, isi ganguresc...e o adevata plaqcere sa te uiti la ele



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

borzasimo - Bafta la punctie! Sa-ti iei ceva de citit si cand te duci la baie sa ti le iei.
pussi - multumesc de informatie. Daca am gemeni o sa am nevoie de experienta ta.
toate fetele
tuculucu cum esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Borzasimo astept vestile cele mari! Sunt aici si astept sa ne spui cand va fi marele eveniment!
pussi
alina.bratu multa bafta!
adela mamica fericita!
Sandica ne vedem curand!
Marush
Luck pe unde esti?
sorina tu ce vesti ne dai?

Eu uite cu ce ma ocup: www.flickr.com/photos/11706357@N04/" target="_blank">INTALNIRI DC IN CONSTANTA!

si pentru voi toate!


"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput