FIV in Ungaria 33

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

TUCULUCU SI MIHA 3 felicitari SI DE LA NOI SI O SARCINA USOARA SI LA TERMEN.ANDICU FELICITARI,SUNTETI MARI DEJA.
PUSSI SA-TI TRAIASCA PRINTESELE.SUNT NISTE DRAGUTE,AU FOST CELE MAI HARNICUTE LA IESIREA DINTISORILOR.
NOI SUNTEM BINE AVEM 5 LUNI JUMATE SI NU MAI STAM DELOC.VREM NUMAI SUS SA VEDEM TOT.NU NE SCAPA NIMIC.
MULTA BAFTA CELOR CARE ASTEAPTA REZULTATU.
ADACA FRUMOASA DESCHIDERE DE CAPITOL.SA-TI TRAIASCA BAIETEII.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

MIHAELOOOO, FELICITARI!!!!!!!

In dimineata asta in timp ce-mi serveam si eu cafeaua de zi cu zi am dat si eu un ochi pe forum...si surpriza...era sa sar in sus de pe scaun de bucurie cand am citit de cele 2 liniute II ale tale...saraca Dragan si Maria - stii tu de cine vorbesc, dragele mele colege, s-au uitat la mine cu niste ochi, nu stiau ce m-o apucat

Deci, inca o data felicitari sincere, o sarcina la termen si sa stai cat mai cumintica




_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha3 spune:

Aseara am fost la Deva dupa rezultat ca nu mai aveam rabdare.
BetaHCG = 1592 mUI/ml
A mai avut cineva asemenea valoare? Mie mi sa pare foarte mare.
Am fost la medicul gine care era de garda si a zis ca valoarea e buna si sa mai repet si sambata.
Anul trecut in ziua 19 de la punctie am avut 889.
Valoarea de acum mi se pare foarte mare.
Tuculucu - avem cam aceleasi simptome. Am o burta!!! Si nu ma mai incape nimic. Traiasca treningul! Iti doresc tot binele din lume. Ai grija de tine.
Ianuarie a fost cu noroc pentru mine si i-mi doresc sa trag cat mai multe fete dupa mine. Fiti optimiste, credeti in ceea ce va doriti si sper sa va port noroc.
Bafta celor care urmeaza!
KaraPop, Adaca, ioana_p76, elmasi, crisis81, andicu, Andrada.P, sorina_sz, Liana30, Leny2007, popica_78, internet, Laura Garner, leliuza, adaca, daniela76, luck, cornelianeli, borzasimo, tanyuta, Miha2004 si sper ca nu am uitat pe nimeni, VA MULTUMESC FOARTE MULT!
Fara voi as fi trecut mai greu peste perioada de asteptare.
Va multumesc ca va impartasiti experienta si pot sa invete si alte fete.
Mi-ka - multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

borzasimo, acum e randul tau sa ingrosi listuta gravidutelor!!!

andicu, da, intradevar a trecut timpul foarte repede, parca ieri eram si noi in focuri...acum insa trebuie sa se bucure si alte fete asa cum ne-am bucurat si noi

leliuto, astept sa-mi dai un semn de viata, ca mi-e foarte, foarte dor de tine ...ai uitat cand eram si noi gravidute si stateam toata ziua in pat si ne "parlam" pe mess??? Asa ne mai trecea si noua timpul...

Alexia mea a crescut, are 1 anisor si 5 luni, inca e blonduta la putinul parut pe care il are (dar creste el ); spune cum o cheama si cati ani are (cica doi ...deh, si eu am 22 ) si e o mare, mare bandita si smechera

elmasi, pupici multi pentru tine

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

miha3 , io cred ca-s doi puiuti

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

MIha - felicitari ! la asa valoare sigur sunt 2 bebei ! sa ti traiasca si sa te bucuri de ei ! sper ca tu sa ne porti noroc tuturor si sa fii deschizatoare de bun augur, pe acest an !


va pup fetelor

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

cam tarziu ca Adela e foarte harnica,deja sa ajuns la a 2-a pagina.

Naso -multam pentru noul capitol e beton,sper sa ne fii cu noroc.
SIMO-sa fie cu ochisori, ma si tin pumnii stransi pe saptamana viitoare
CRISS-
MIHA3-sa fie intr-un ceas bun,sa ai grija de tine si
la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popica_78 spune:

Miha 3!!! Si eu cred ca sunt 2!!!! De-abia astept sa vad ce-ti spune dr. la eco!

Felicitari!!

Crista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.bratu spune:

Buna fetelor,

Felicitari gravidutzelor si multa sanatate voua si la bebei!

Alla 77 - am fost saptamana asta la Szeged si mi-am facut programarea ptr laparoscopie in clinica de ginoco de langa Kaali.
E curat, iti pun 1000 de intrebari si faci tzspe analize si da, exista spaga...
Oficial laparoscopia costa 75.000 forinti dar va trebui sa platesc si patul de spital cam 10.000 pe zi.
Spaga e si ea prezenta: 200 la profesor, 50 anestezist si ''ceva'' la asistente.
Nu-i bai! Vreau copil si asta conteaza asa ca banii se fac/se duc dar copilul ramane. M-au programat la internare in 2 martie, in 3 ma opereaza si daca sunt ok plec in 3 sau in 4 dimineata.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput