Azoospermie - cap 15 -

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Nusyc nici nu stii cat ma bucur pt tine si maine sa ne dai aceeasi veste minunata DD ajuta
toate fetele si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Chiar ca e o zi minunata!
NUSY te si ma bucur mult de tot pentru tine!
Doamne Ajuta in continuare!



Ioana
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Nusy imi vine sa fac tumbe prin birou...CE VESTE MAREEEEE!!!
Iubita, ai un martisor mai special in acest an, ai griga de tine si de bebe/(bebei? de ce nu?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Nusy FELICITARI ma bucur mult ptr tine
Doamne Ajuta in continuare sa fie totul bine.

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutzza spune:

Nusy, intr-adevar MARE ZI. Doamne Ajuta sa fie bine in continuare. sper ca Dumnezeu sa nu ne uite pe niciuna dintre noi.nusy, unde ai facut FIV? chiar daca nu am mai scris, citesc mesajele voastre in fiecare zi.va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

nusy abia astept sa aflu daca e doar un bebe sau sunt 2 !

eu am fost la eco, se pare ca am ovulat mai tarziu,abia azi, asa ca voi intarzia putin cu Diphereline-ul, il incep abia sambata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Wawuuuuuu!!! NUSY!!!!! CE VESTE FRUMOASA!




FELICITARI! Nu-mi vine sa cred, esti graviduta!!!

Dupa o zi in care am fost "in butoi" rau de tot, mi-ai readus speranta! BRAVO FATA NOASTRA DRAGA!

PS: am pus si rosu si albastru, poate ai parte de amandoua!



iyoana
Anul asta se intampla ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Pisule iti tin pumnii! Spune-mi si mie cum se intampla: faci Diphereline-ul dupa ovulatie, ca nu prea inteleg!

Miki

Ioana FELICITARI pentru rezultatul excelent al spermogramei, acum chiar ca nu mai ai ce sa faci la subiectul asta...glumesc! ma refer ca acum esti cu siguranta doar prietena de azoogirls, nu mai esti azoo, ca de' ai cu ce! CE BINEEEEEE!!!!! BRAVO!!!



iyoana
Anul asta se intampla ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Salut Iyoana

Da, Diphereline-ul se da la cateva zile distanta de ovulatie, pt ca are tendinta sa produca, chisturi. Si cum si in mod natural dupa ovulatie se pot forma chistulete, e bine sa mai astept putin...

Fetelor am avut o discutie cu dr Dracea si mi-a spus ca sansele sa nu supravietuiasca nici un spermatozoid dezghetului sunt foarte mari...
Mai ales la cat de ametiti erau...
Si totusi sunt optimista!

nusy asteptam valori sa vedem daca ai doar un pui sau doi :-)
Of Doamne, ce de emotii frumoase te asteapta de-acum !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Nusy
Cred ca de ce ti-era frica nu scapi Adica gemeni. La cate sacose de naturiste a luat dl Nusy cred ca e frumoasa rasplata asta.
Mai , dar dc ii rugai pe cei de la lab sa sune la Buc sa-ti afle rez mai repede crezi ca nu se putea?
Pisicel deci tu urmezi. Fii optimista, eu cred ca vor supravietui cativa. Si dc e asa ac vor fi foarte fortzoshi ca doar au trecut printr-un dezghetz Tion pumnii si promit ca nu-ti puin majorete.
-ici pt toate fetele




Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput