Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(91)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Giani,chiar imi era dor de tine...

Simo,mamica lui DAVID,,37+ cu SAMUEL

Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Simo27 si scuze pt confuzia cu coloritu", oare din cauza ca eu mereu te-am colorat in rosu????



Giani ,.... 37+ ca am dovada

AMR 3 saptaminisioare ?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Giani, Simo ...multumesc de ajutor!

Doinita 34+ Teodora-Stefania

http://good-times.webshots.com/photo/2160892100102997526duLNhr?vhost=good-times

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

ma bag si eu la rindunicile nebune , fara frica.
am invatat in sarcina asta cum sa fiu relaxata( ca de fel sunt exploziva, cu TNT cum m-a si botezat cineva), desi sunt foarte curioasa cum o fi , am incredere in cei ce ma vor asista( poate nu se intimpla daca nu mergeam sa vad spitalul , conditiile si nu stateam de vorba cu personalul. Asa ca si de la mine CORY DRAGA



Giani ,.... 37+ ca am dovada


AMR 3 saptaminisioare ?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Giaaaaaaaaaani, in sfarsit acasa!!!!!!! Am uitat sa iti spun cat de tare e pozica ta de la un an!!! Am murit de dragul ei/tau ! Si uite cum incet-incet ne strangem pe crengutza...

Delphinas, Luny, Simo, aratati minunat!!!

Delph, ce inaltime are sotul tau? Ca asa mare pare in bucataria voastra...iar Seb m-a topit cum facea el nanitza !

Olga 36+ cu Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Olga, da in sfirsit acasa, desi imi va fi foarte greu si nu m-a crezut nimeni de la sv.( au zis ca am prea multa energie sa pot sta acasa), dar va am pe voi, am facuut in acest we suficinta mizerie ca sa am ce face macar 2 zile.



Giani ,.... 37+ ca am dovada


AMR 3 saptaminisioare ?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Acum am ajuns acasa randunici dragi...

Giani, cuscra, bine ca ai aparut! Mi-era dor de tine. Si , cred eu, o sa te obisnuiesti si acasa in cateva zile..., o sa gasesti mereu cate ceva de facut...Daca nu, statul pe crenguta oricum iti ia mult timp si nu te lasa sa te plictisesti.

Acum vreau sa vad ce pozici ati pus, fug repede la vizionare si ca sa nu raman datoare mi-a facut si mie Razvanel acus' niste poze care se incarca imediat...or sa fie gata in cateva minute.

Gata, merg sa vad burtici proaspete.

http://community.webshots.com/user/claudel77

CLAU 36 + cu Rebecca

AMR 15 ZILE !!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Elara, ti-am dat un PM ! Pentru cand ai tu timp sa raspunzi...

Giani, prima zi de luni mi-a fost nasol. Nu stiam ce sa fac cu mine, asa ca buna ideea cu facutul mizeriei, ca ai de lucru. Pe urma, chiar devine interesant statul acasa . Ce mai e nasol la mine, e ca fiind odihnita ziua, noaptea dorm ori in reprize, ori ma trezesc mult prea devreme...Overall, e bine acasa !

Ma duc inapoi la calcat prima transa de hainutze curate ( ma rog, si paturica, si lenjerie de pat.... ) Am pe balcon a doua transa, si mai asteapta la spalat ultima . Deci vezi, Giani, ca se gaseste de munca? A! Si azi i-am si eliberat Doamnei Gaza doua rafturi in dulap, sa aiba !

Delph, ce parere ai de marca Bebe Confort? Ma omoara Radu ca ii place mult mecanismul caruciorului...e un sasiu pe care se ataseaza scaun, landou, sau "harnasamentul" sport. Mie mi se pare scump si aberant sa vina cu el pe avion...Tu ce zici? Sunt chiar asa extraordinare? Comparativ cu Graco...Multam!

Gata, la treaba!

Olga 36+ cu Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mussara2000 spune:

Salutare scumpelor.
Asa de rau imi pare ca n-o sa va pot urmari o perioada, ni sa stricat calculatorul si aici ca sa ti-l repare e scump si mai bine ne cumparam altul asa ca saptamana asta o sa va parasesc sper ailalta sa revin.
Va urez sarcina usoara in continuare si o sa -mi fie dor de voi , cand o sa mai am timp o sa fug la net-cafe, dar e greu pt. mine acuma.
va pupacim pe toate.


36 SAPTAMANI CE PUTIN PANA LA INTALNIREA CU IULIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Ce de vesti bune!!

Eu ma prezint azi cu amintirea... migrenei de ieri, care a trecut cu somn la greu (11 ore!!). Am tensiunea cam mica si asta este motivul cred... In rest suntem bine, bebe e mscacios si ok, am intrat si noi in cea mai lunga linie dreapta (ultimul sfert...), insa nu as incepe AMR-ul.

Eu ma intalnesc cu medicul abia la inceputul lui martie, parca e o vesnicie pana atunci (unele dintre voi veti si nascut pana atunci...)!

Pe la noi e frig, desi sunt numai -2 grade.

Paote maine am timp sa admir si eu burticile voastre!

O seara buna.

Nicoleta 30+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)

Mergi la inceput