Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mussara2000 spune:

SALUATRE.
In primul rand ma bucur sa aud vesti bune de la Naty si despre Iulia, sa dea Domnul asa sa fie si in continuare, DOAMNE AJUTALE
Noi nu am fost prea bine ieri si nici azi, se impinge grozav , asa ca stam numai in patut dar acuma m-am ridicat din pat si nu mai stau pe scaun ci in picioare si scriu. Sper sa nu vrea sa vina IULIAN al meu indata dupa IULIA.
va pupacesc pe toate si merg iaras la patuc.


AVEM 35 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

quote:
Originally posted by zozela

Iertati-ma dar chiar nu puteam sa scriu tot mesajul odata!!Nu puteam sa stau pe scaun-trebuia sa topai,sa-l sun pe randunoi..!!Ma bucur asa de tare pentru ele!!Ce emotie-sa fii mamica!!Abia asteeept!!
Who's next??!!!

Ela.. in 33+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos



zozeee,mai stii cum ziceam in copilarie "cine zice ala este"?ai grija!

Marina, o in cu Mihnea-Adrian 36+
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

yupiiiiii!...(emotionicon ala care topaie,nu-l mai caut acu')

Naty, felicitari mamaico! Ai sa vezi ca Iulia i-ti va da puteri! Si cate puteri inca!

Doamne ce frumos! Sa fie bine pana la sfarsit... pt. noi toate!

Simonette, si avea doar 2 ani. Ce mai trece timpul!
Stiti la ce ma gandesc eu? Ca atunci cand voi fii la spital pt. David, va fii prima oara de cand sunt mama, cand nu dorm sub acelasi acoperis cu Seb..si mi-e teama...nu pt. el...pt. mine...ca-mi va fii dor de el! of! Tara arde si baba se piaptana!

pozici
bb2
burticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ma gandeam eu ca o sa gasesc vesti bune despre naty si maimutica iulia...ma bucur pt ele ca sunt bine sa fie sanatoase si puternice in continuare.... zoze pt vestile bune...si mami ai grija cu topaitul,cum topai cu burtica ta maaareeeeee?
gata am mancat si noi si acum mai bem un pahar cu lapte....
NATY,NATY,IULIA IULIA...VA PUP SI VA ASTEPTAM CAT MAI REPEDE ACASICA

ramo26+ 29 sapt

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Baiiiiiiiiii...in timp ce schimba omul un kk si da o tata la bebeu voi va puneti pe nascute?/????
Ma bucur fff tare ca fetele sunt bine si va rog sa ii transmiteti toate cele bune de la mine si multi pupicei

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Ce mult ma bucur ca fetele sunt bine!!!

Zoze, dar stii cumva daca a avut loc marea intalnire dintre Naty si Iulia?

Ma gandeam, daca sunt doritoare, poate putem sa organizam o mica intalnire la Naty, sa-i facem o surpriza, saptamana viitoare sau candva cand va fi si Naty mai bine, ca sa n-o deranjam. Ce ziceti? Se baga cineva?


Laly 32+ Maria Clarinda

AMR 7 SAPTAMANI!!!

http://bd.lilypie.com/JPMEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

De dimineata ma tot chinui sa intru dar nu mi-a mers netul. Muream de ciuda ca nu pot afla ce face Naty si micuta Iulia, mai ales ca toata noaptea am visat-o pe Naty care ajunsese acasa cu Iulia si era tare fericita, si tare imi era frica sa nu se fi intamplat ceva. Dar vad ca DD este mare, si le-a ajutat. Ma bucur nespus pt ambele.
Eu am putin treaba si sper sa intru mai pe seara sa mai pot ciripi cu voi.
Va


35+ Lucas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Delphin, exact aceeasi problema o am si eu Ca ce ma fac eu fara piticul meu scump cateva zile??? Eu niciodata nu m-am despartit de el....noaptea! O sa mor fara el!!! Numai gandul ca Iannis o sa-mi ocupe cat mai mult ma mai linisteste... O sa trecem si peste asta

Clabucel, frumoasa propunere dar oare s-o putea? Eu as fi doritoare dar sa se pupe si cu un drum de-al meu la spital ca altfel e asa de lung drumul si gropile ma omoara de-a dreptul... In ultimul timp evit sa merg si cu masina si pe jos...ma termina! Dar ar fi o surpriza tare frumoasa ptr Naty!!! Altfel...tu ce mai faci? fata!

mami de Luca si in 37s cu Yannis-Sebastian
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Luca
BB2

AMR 3 sapt!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

va pup,am fugit la treaba in oras,asta e,imi fac curaj cu gropiledaca nasc bine,daca nu,oricum nu raman nenascuta.dar macar incerc sa termin de semnat toate actele, de luat ce mai vreau,ce mai, am innebunit!si sunt nebuna rau,nici sotul nu stie de cateva,dar mereu mi-a zis ca am mana buna la afaceri va pup,sper ca nu va mai apuca nascarea asa subit

Marina, o in cu Mihnea-Adrian 36+
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)
CUNUNIA CIVILA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ei, uite vezi, de-aia am simtit eu ca trebuie sa intru acum pe forum: ca exista vesti de la Naty!!!! Ce ma bucur pentru ele!

Ati vazut cat de mult ajuta rugaciunile noastre...!

Mami foarte dulci pozicile. Succes la parchet. Si randunoiul meu l-a pus el singur si a iesit foarte bine.

Delphin m-ai terminat cu strambaturile alea Sa-ti traiasca flacaul!

Clau saru'mana mult de pont. Am adaugat si Barza pe lista de vizitare maine.

Simo imi pare rau de streptococ si candida. Dar o sa treaca. Cu tratament, stai linistita ca se rezolva.

Laly cartea te asteapta. Eu maine ies la vanatoare de carucioare, si o sa fiu prin oras. Whenever you wish!
Si mami zicea sa mergem sa o vizitam. Mi se pare o ideee excelenta. Dar poate ar fi mai bine sa o intrebam inainte pe Naty, sa vedem ce parere are.

Mai vroiam sa mai raspund si altor randunici, dar nu mai stiu...
Las' ca-mi aduc aminte



Kya 29+ cu Sanziana

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput