Informatii utile Constanta 13

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
superrrrr, au venit berzele si in constanta
mamicile care au prins barza de o aripa sa ne-o dea si noua la smotocit!!!

--------------------------------------------------------------------------------

criss: pai si la tine a venit, numai k tine-o bine acolo si nu-i da drumu....
Fetelor,prindeti si voi cate una..haideti, iesiti la vanatoare de berze!
...



criss_2081..am avut impresia k postarea a fost facuta de crisis81..scuze de confuzie..dar poate k si la tine a venit si inca nu stii..

Madalina30
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Ioana,Madaluta: va pe amandoua cu drag,iata ca scriu si aici(imi cer scuze ca n-am facut-o mai devreme,dar parca inca nu realizez)...intr-adevar sunt graviduta!!!! Nu sunt cea care a adoptat,sunt cea care am facut FIV si cu ajutorul lui Dumnezeu am reusit.Deocamdata am vazut la eco doar sacul embrionar(am 6 saptamani),urmeaza sa merg la eco peste inca 5 saptamani,la dr.mea din Bucuresti.
Dar,cum n-am rabdare pana atunci,m-am programat si la Dantes pe 5 aprilie(in saptamana a -9-a),sa vedem daca evolueaza cum trebuie,caci tot stau cu teama de a nu se opri in evolutie(riscul la orice sarcina in primele 3 luni).

Ioana,te rog,pune-ma pe listuta de gravidute,sper sa-mi poarte noroc si sa va trag dupa mine pe toate aspirantele!!!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

La mine inca nu a venit. Poate data viitoare!
si multumesc pentru tot!
Si va rog ceva: sa nu vad cuvinte de prisos si pareri de rau pentru ca nu imi plac si nu isi au rostul. Eu sunt ok, in continuare optimista si astept cu nerabdare FIV nr 3.



"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Nussy: felicitari oficiale atunci si te asteptam si la gasca de la odisee cu mamici si gravi de constanta Sarcina usoara si la termen!
Mai ai rabdare pana pe 9 aprilie??? Inimioara o poti vedea din sapt 7 k sa te linistesti, iar echografiile nu dauneaza in niciun fel..La darius, pana a miscat cred k am facut cam la 2 sapt numai sa vad k ii bate inimioara..

Crisis


Madalina30
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Nusy Ma bucur ca mai intri si aici si te asteptam mereu cu vesti despre tine si puiul mic din burtik burtik
Cris si

Fetele, am mai trecut o pe lista Miruna22 careia ii spun Felicitari si Sarcina usoara!
Am citit la celalalt sub de Cta de la odisee si intr-un fel imi pare rau ca fete care scriau aici, cerand diverse informatii, nu mai au placerea sa intre si sa ne anunte si pe noi aspirantele, despre minunea care li s-a intamplat. E ca si cum au trecut deja la un alt stadiu..si e pacat..macar vestea asta minunata ar fi fost frumos sa o imparta si cu noi..
Va cu drag pe toate

PS Cine nu mai vrea pe listuta, spuneti, va rog, poate nu toata lumea vrea.

Ioana -the new me!
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna22 spune:

multumesc Ioana!

eu nu stiu daca am scris ceva la subiectul asta!
deci daca te refereai la mine, ca nu am intrat sa dau vestea, sa stii ca nu a fost intentionat!

eu astept sa vad activitate cardiaca la bebe, inca nu-mi vine sa cred ca s-a intamplat minunea!
pup toate fetele si promit sa scriu mai des!

http://image.lafemmebonita.com/c/av745813.jpg

Mirunica, te asteptam

yupiii, s-a inrosit :)
teste de sarcina

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

maria 08

ti-am trimis un mesaj privat...sper sa ne auzim o data si o data...

felicitari la noile gravidute....
speram si noi sa devenim cat mai rep[ede cu ajutorul lui Dumnezeu gravidute si sa va spunem ca am vazut saculetul embrionar....abia astept....sa ma aud rostind aceste cuvinte...

va pup pe toate
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Miruna, ma bucur ca ai intrat si aici! Si da, eu imi aduc aminte ca ai scris, ai intrebat de dr. Torok (am tinut minte pt ca era numele ciudat - si am aflat ca e dr. Daduianu, de fapt, cu numele dupa divort) si erai si pe listuta la aspirante.
Si te asteptam sa ne mai scrii, spune-ne daca ai avut ceva probleme si cum s-au rezolvat.

fetele!

Ioana -the new me!
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna.
Nusy, Miruna , Felicitari!!!!! Sarcini usoare si la termen! Cand mai aveti timp, mai treceti si pe la noi! Sa nu ne uitati!
Crisis
Ioana
Maria
Criss_2081

toata

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

wow...3 gravidute intr-o luna la subiectul nostru de aici e excelent....La cat mai multe in primavara asta!
va pup pe toate si astept numai vesti din astea...

Madalina30
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Mergi la inceput