Consultatie Oftapro

Consultatie Oftapro | Autor: monica-elizabet

Link direct la acest mesaj

Buna, inca dinainte de sarbatori am incercat sa fac o programare la oftapro, nu am reusit decat dupa 10 ian sa intru in leg cu cineva de acolo de la receptie problema este ca m-au programat prea tarziu..eu vreau sa-i duc pe amandoi copilashii mei la un control de rutina...
marea problema este ca noi plecam din tara la sf lunii feb...si ei au spus ca aveau liber doar o singura consultatie pe data de 26 feb...deci pot duce doar un singur copil la control
am scris aici in ideea ca poate are cineva o consultatie pana atunci si dintr-un motiv sau altul renunta la ea si as putea sa merg eu cu al doilea copil la control...
va rog mult daca aveti si renuntati sa-mi dati si mie un pm
multumesc anticipat
numai bine

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Monica incearca si la Oculus, in Floreasca, www.eye.ro

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc mult roxana, as vrea sa merg tot la oftapro fiindca acolo mergem de la inceput si nu as vrea sa schimb dr-itza...sper sa reusim sa obtinem de la ea macar o prelungire a consultatiei lui alex si poate o consulta si pe ruxi...
ea oricum nu are nevoie dar eu asa am un stres ca la 6 luni maxim 1 an sa-i duc din nou la control...sa nu pateasca ca mine sa se trezeasca cu ambliopia si sa nu se mai poata repara decat cu operatie daca este descoperita pana la 6 ani se trateaza prin exercitii...
m-am intins...scuze
si nu ma uitati...

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput