Mamici de iulie-august 2008 (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

Crisarh imi pare nespus de rau pt ce ti s-a intamplat si inteleg ca acum cauti motivatii si raspunsuri. Din pacate ele nu pot schimba situatia. Tot ce putem noi face este sa fim alaturi de tine si speram ca gandurile noastre bune sa te ajute sa iti indeplinesti cat mai curand dorinta unui bebe.

Cami12s+ si ANA (17.08.2005)

poze Ana
varsta Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Gata, avem si cont pe google: iulie.august (nu accepta caracterul _ asa ca am folosit .) si parola ca la mailul de pe yahoo. Cu acest cont se poate folosi si mail iulie.august@gmail.com si upload de poze; pentru poze puteti intra de aici http://picasaweb.google.com


Didi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Anka, dupa mai multe sapaturi legate de cardul meu de la Raiffaisen se pare ca nici macar nu puteam comanda cu el la LaRedoute , asa ca trebuie sa ma interesez pentru la vara (cand or fi viitoarele reduceri) ce card ar trebui sa am si sa ma gandesc daca sa-mi fac asa ceva sau nu... Pana atunci, revin cu rugamintea ca daca mai "executi" vreo comanda sa dai de veste, ca poate ma lipesc si eu de tine.

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Crisarh, imi pare tare rau...Dar stii, Doamne Doamne poate sa transforme lucrurile rele in lucruri bune.
Ella pai daca ei ti-au zis ca e in regula cu bb si ca rezultatele sunt bune n-ai de ce sa-ti faci griji. Poate te-au programat doar sa-ti explice ce si cum e cu analizele, sa te lase mai linistita.
Da pai si eu cred ca as prefera carnavalul de la Venezia in locul astuia de aici. Kitch, poleiala, mizerie, zgomot muuuultt.Da nah, lumea se distreaza
Super tare ideea cu contul comun...
La 13 saptamani si cateva zile se poate vedea sexul lui bb??Sau de fapt e incert si doctorul si-a dat cu presupusul la plezneala?De ce mi-a zis ca sunt procente mari sa fie minina (fetita) dar sa nu cumpar inca nici o hainutza roz???Hmmm
Va pup fetele mele

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa (13+)si tati asteptand o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Didi, io nu pot sa uploadez poze acolo, imi zice ca trebuie sa instalez nu stiu ce si nu am voie sa fac asta la munca , iar acasa nu am net . Asa ca eu voi utiliza contul de pe flirk deocamdata pentru poze.
Am pus eu mesaj la mailul comun de pe yahoo cu coordonatele contului comun de poze de pe google.

Sa-mi spuneti si mie daca puneti ceva poze pe google sa ma uit. Sper ca macar sa pot vedea pozele voastre de acolo.

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella81it spune:

NARCISA.Eu zic ca ai fetita cu fundita.Mie mi aspus ca am baiat la 12 sapt.si nu s a inselat.
Am sunat acum si ginecologul meu si a zis ca m au chemat ca am antecedente,o sarcina cu bb cu probleme.Acum astept pana joi.Trebuie sa stau linistita sa nu l supar pe bb.
Eu iti zic de pe acum felicitari ptr fetita!Imi place mult numele care l ai ales.
IMI TRIMITE SI MIE CINEVA PAROLA PTR MAILUL COMUN!VA ROG!



www.flickr.com/photos/22873079@n04/2215811271/" target="_blank">POZE
ELLA19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Sybille, cum a fost la doctor??Ce a zis??Si eu stiu ca sunt unii copii mai linistiti decat altii, poate micutza e ceva mai calma.Si Vladimir ce zice, cum reactioneaza??
Si va rog sa-mi puneti si mie pe lista principala un carucior roz (pana la confirmare) si numele Aysha.Multzumesc

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa (13+)si tati asteptand o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Caprioara ca sa poti face plati pe net cu cardu de la Raiffeisen tre sa faci o cerere de "over draft", park asa se cheama. A facut si sotu ca nu putea nici el. Nu trebe alt card sau sa te muti la alta banca, e de ajuns o cerere. Mergi la ei si intreaba, sigur te lamuresc.
Narcisa depinde de cat de performant e ecograful si cat de priceput e doctorul. Dar intr-adevar la varsta asta nu poate fi sigur 100%. Dar daca dr ti-a zis asa, inseamna ca se vede ceva ca altfel ei prefera sa zica ca nu se vede.

bujo 15+
album de nunta
burtik
mini Bujo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Ella, ti-am trimis parola inca de azi dimineata pe pm. Ti-o mai trimit o data acum.

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Bujo, merci de info. O sa trec pe la banca sa intreb. Dar oare trebe sa ma duc fix la agentia care mi-a emis cardul, sau pot merge la orice agentie?

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput